אולמות אירועים OUT הפקות אירועים וחתונות בטבע IN !

נגיף הקורונה שיבש לכם את התכניות בכל הנוגע לאירוע החתונה? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות ההפקה המוצעים לכם בחברת ארבל הפקות במסגרת קיום חתונות בטבע

נגיף הקורונה הכריח את כולנו להסתגל למציאות חיים חדשה, כאשר אחד מהענפים שהכי נפגעו עקב הנגיף והמשבר הכלכלי הנלווה אליו הוא ענף האירועים בכלל וענף אולמות האירועים בפרט. המגבלות השונות של משרד הבריאות אשר נכפו על כולנו בעקבות התפשטות הנגיף, אינן מאפשרות עוד את קיומם של אירועי חתונה באולמות אירועים, לפחות לא במתכונת אליה הורגלנו לאורך כל השנים. וזאת הסיבה שיותר ויותר זוגות המצויים לקראת אירוע חתונה מחליטים לצאת מהקופסא (תרתי משמע) ובוחרים לקיים את האירוע תחת כיפת השמיים במסגרת הקפת אירועים בטבע.

ארבל הפקות - הכתובת המקצועית הנכונה לאירועי חתונה בטבע

אם גם אתם מתכוונים להינשא זה לזאת במסגרת אירוע חתונה תחת כיפת השמיים, אצלנו חברת ארבל הפקות תוכלו למצוא את הכתובת המקצועית הנכונה לתכנון, ארגון והפקת האירוע מתחילתו ועוד סופו. לרשותנו, ניסיון רב שנים בעולם ההפקות בכלל ובתחום הפקות אירועים בטבע בפרט, כאשר לאורך השנים רכשנו מיומנויות מקצועיות המאפשרות לכם ליהנות מ-שקט נפשי בכל הנוגע לתכנון חתונה מיוחדת המתקיימת במסגרת הפקת אירוע בטבע.

השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו, עוברים דרך כל שלבי התכנון, הארגון וההפקה של האירוע, משלב בחירת הלוקיישן הנכון לאירוע, דרך התכנון הלוגיסטי הנדרש לאירוע המושלם ועד לתפעול מערכי האירוח במהלך האירוע עצמו. הליכי הפקת חתונות בטבע אומנם זהים בחלקם להליכי הפקת חתונות באולמות אירועים, אך הם מחייבים התייחסות נקודתית לתנאי השטח בהם בחרתם לקיים את האירוע והדבר מצריך ניסיון מקצועי של חברת הפקות המתמחה בהליכי ארגון, תכנון והפקה של אירועים תחת כיפת השמיים, ובשביל זה אנחנו כאן בשבילכם!

במסגרת שירותי הפקת חתונה בטבע, אנחנו בחברת ארבל הפקות, דואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את אירוע החתונה עליו חלמתם, ובין היתר אנו דואגים לתפאורה, לעיצוב החופה, לשירותי הקייטרינג, לשירותי ההגברה והתאורה, לשירותי המוסיקה, לאטרקציות אותן ניתן לשלב במהלך האירוע, לסידורי הישיבה ולכל יתר האלמנטים המרכיבים את האירוע המיוחד, וכל זאת בהתאם לקונספט אחיד אותו עליו אנו מחליטים יחד איתכם במהלך פגישת ההיכרות שלנו עימכם.

הפקת חתונה בטבע הינו שירות מקצועי אותו אנו מספקים לקהל לקוחותינו גם בימות שגרה, ובייחוד עכשיו, כאשר יותר ויותר זוגות בוחרים להתחתן תחת כיפת השמיים ובאחד מהלוקיישנים בהם ניתן לקיים אירועי חתונה קונספטואליים. אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, להיחשף לכל השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו במסגרת שירותי הפקת חתונות בטבע, להתרשם מהיכולות המקצועיות שלנו ולהבטיח לעצמכם אירוע חתונה נוצץ, מיוחד ובלתי נשכח. אז למי אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button