איך לבחור הרצאה מעניינת ליום גיבוש לעובדים?

איך לבחור הרצאה מעניינת ליום גיבוש לעובדים?

העובדים הם הנכס הגדול ביותר של העסק וכאשר העובדים שמחים ובעלי מוטיבציה, סביר להניח שהם יפיקו את המיטב מיכולותיהם. איך תגרמו לעובדים לחוש מוטיבציה? זה הרבה יותר קל משאתם אולי חושבים.
יצירת סביבת עבודה פרודוקטיבית ומיטבית היא חלומו של כל בעל עסק, אולם כדי שזה יקרה יש לגייס את העובדים ולגרום להם לחוש מונעים ושמחים.

אחת הדרכים היותר אסטרטגיות לעשות זאת היא על ידי ימי גיבוש לעובדים ושילוב הרצאות מעשירות ומענייניות בתוכם, כאלו שיספקו השראה ויעזרו לרתום את העובדים להגשמת המטרות והיעדים של העסק ביתר קלות. ואם שאלתם את עצמכם איך בוחרים את ההרצאה הנכונה, הנה כמה טיפים מועילים.

הגדרת מטרות

כדי לבחור הרצאות מעניינות לעובדים שלכם, עליכם קודם כל להגדיר את המטרות אותן ברצונכם להשיג. כאשר אתם ממוקדי מטרה יהיה לכם קל יותר לבחור את נושא ההרצאה, כאמור ישנו מגוון גדול של נושאים, ובדרך זו תוכלו לסנן את ההרצאות הרלוונטיות ביותר.

חפשו אחר המלצות

במידה ויש לכם עמיתים עסקיים אשר לאחרונה ערכו יום כיף לעובדים ואתם יודעים כי הזמינו הרצאה מעניינת, בקשו מהם המלצה. אין חכם כבעל ניסיון וניסיונם של אחרים יכול לעזור לכם להזמין הרצאה בחוכמה, תוך שאתם מבטיחים שההרצאה הנבחרת תהיה כמה שיותר איכותית ומניעה.

סיפור אישי או ידע מקצועי?

בבואכם לבחור הרצאה מתוך אינספור הרצאות מעניינות לעובדים שלכם, תגלו כי ישנם סוגים שונים של הרצאות, לרבות כאלו שיעשירו אותם בידע מקצועי או אחרות שמציגות סיפור אישי. הנה נקודה למחשבה: למרות שידע מקצועי יכול תמיד לתרום לעובדים באשר הם, סיפור אישי יכול לגרום לתחושה של הזדהות יותר גדולה.

המרצה הנכון: רהוט ומהפנט

מלבד הנושא הנכון מוטל עליכם לבחור גם את המרצה הנכון. יכול להיות מרצה ולו ידע מעמיק בתחום אך יכולתו להעביר את הידע בצורה מעניינת תהיה מוגבלת. לכן חשוב לבחור מרצה רהוט, בעל פלפל, שיש לו ניסיון בהעברת הרצאות לעובדים ושהנו בעל אישיות מושכת וקסם אישי. לא פחות חשוב: שסגנון ההרצאה שלו יהיה מותאם לאופיו של העסק והעובדים בו.

שאלו את עצמכם: מהם התחומים האהובים עליכם?

אם יש לכם תחום שאהוב עליכם או סיפור עמו אתם מזדהים תוכלו לבחור הרצאה ביתר קלות. לא פעם הזיקה האישית שלכם לנושא ההרצאה תעזור להפוך אותה ליותר מעניינת, מה גם שסביר להניח שהעובדים יותר יזדהו עם נושא אליו אתם יותר מקושרים. כמו כן אפשר לבחור בנושא שלעסק יש זיקה אליו ושהעובדים בקיאים ומבינים בו.

הדרך הקלה: שכירת שירותים של חברת הפקות מובילה

רבים בעלי העסקים אשר קצרים בזמן והרי ידוע שארגון והפקת יום כיף, בחירת הרצאות ויצירת יום מיוחד במינו מאפס זו משימה אשר דורשת התעסקות והקדשת זמן ומשאבים. לכן לא פעם מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומובילה בתחום הפקת האירועים. חברה מקצועית תסייע לכם לחשוב בצורה קריאטיבית, לארגן את כל הלוגיסטיקה ולבחור הרצאות חווייתיות ומעניינות לעובדים.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button