איך לבחור מפיק אירועים מוצלח?

איך לבחור מפיק אירועים מוצלח?

אחד האתגרים עבור בעלי אירועים הוא – לבחור מפיק אירועים מקצועי שיצליח להפיק עבורם אירוע חלומי בדיוק כפי שהם חולמים. ניתן לומר, כי בחירה זאת היא החשובה ביותר ותוכל להשפיע רבות על הנאת האורחים באירוע כדי להעניק להם חוויה בלתי נשכחת. הסיבות לסיוע במפיק אירועי הן רבו, הרי הפקת אירוע מכל סוג היא עבודה מקובה הכולל ריצות ממקום למקום, בחיר ספקים מקצועיים ואמינים, בחירת לוקיישן המתאים לאופי האירוע, בחירת אטרקציות, ניהול משא ומתן בין ספקי שירות, שמירה על תקציב מסוים ונראה כי הרשימה היא עוד ארוכה. לכן, לא פלא שבעלי אירועים רבים מעדיפים להיעזר במפיקי אירועים לצורך הפקת כל אירוע, בין אם מדובר על חתונה, אירוע חברה, ימי כיף וגיבוש, בר או בת מצווה ובכלל כל אירוע באשר הוא.

אדיר מילר מופיע ביום גיבוש חברתי
הפקות אירועים מנצחים עם ארבל הפקות
אירוע חברת הייטק בפורים עם הופעה

על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים מפיק אירועים

ניסיון ומוניטין – חשב לבדוק אם מדובר במפיק אירועים בעל ניסיון רב בשלום, הרי בסופו של דבר ישנה השפעה רבה על ניסיונו של המפיק, הרי רק מפיק בעל ניסיון רב יוכל לעמוד בתקציב הדרוש ולנצל אותו בצורה נכונה.
כימיה כבר בפגישה הראשונה – חשוב להיפגש עם המפיק ולראות אם יש בניכם כימיה ואם הוא קשוב לצרכיכם ולמה להבין בדיוק מה אתם רוצים, שהרי יש אינספור סגנונות אירועים ולכל אירוע ולכל אדם יש אופי ורצונות משלו, ולכן תפקידו של מפיק אירועים להבין את צרכי הלקוח ולתרגם אותם לידי הפקה בפועל.
עלות השירות – חשוב לבדוק מראש מה עלות השירות של מפיק האירועים ולראות אם הדבר מתאים לכם, ישנם מפיקי אירועים אשר עובדים על תעריף קבוע, כלומר פייר הפקה, ויש כאלו שגובים אחוזים מהתקציב המוגדר מראש. לכן, כדאי לבחון זאת מראש ואפילו לבצע השוואות מחירים בין מפיקים שונים ולבחור במפיק המציע עלות אטרקטיבית לצד מקצועיות בלתי מתפשרת.
הסכם עבודה – חשוב לערוך הסכם עבודה מסודר ומפורט היטב, ובו את כל הסעיפים החשובים לכם על מנת למנוע הפתעות בדרך ובכלל לדעת כי הדברים שסוכמו בעל פה נמצאים גם בכתב.

אירוע עסקי בטבע על האגם
אוכל טעים בהפקת אירועים
הפקת אירוע חברה יוקרתי ומושקע במיוחד

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button