אילו אטרקציות לשלב ביום הגיבוש

למה לארגן יום גיבוש לעובדים עם חברת הפקה?

אם אתם רוצים לגבש את צוות העובדים שלכם, עליכם לקיים ימי גיבוש. ימים אלו משולבים במגוון אטרקציות. הם מצליחים לייצר לא רק מנוחה בקרוב העובדים שלכם, אלא הם תורמים גם משמעותית לשיפור התפוקה והנאמנות של העובדים לארגון. כאן נזכיר שמומלץ לבחור מראש בחברה שתחום ההתמחות העיקרי שלה הוא תכנון והפקה של ימי גיבוש וכיף לעובדים. אז רגע לפני שאתם בוחרים בחברה המתאימה, תנו לנו לומר לכם מהם הדברים שחשוב לכם לדעת כדי שתוכלו להפוך את יום הגיבוש שלכם לכזה שיהיה בלתי נשכח.

מספר המשתתפים

על מנת שתוכלו לקבוע את סוג הפעילות שתהיה ביום הגיבוש וכמו כן על מנת שתוכלו לחלק נכון את קבוצות העובדים, יש לדעת מהו מספר המשתתפים הצפוי. כך תוכלו לדעת שכל עובד יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב – גם של המדריך בפעילות וגם של עמיתיו לעבודה. קחו בחשבון שלעיתים יש גם צורך בביצוע התאמות מבעוד מועד ועל כן ברגע שיהיה לכם את הנתון המספרי של כמות המשתתפים, אתם תוכלו להיות רגועים מהבחינה שגם אם יש לבצע התאמות, הם יבוצעו כמו שצריך.

קבוצות של עד 50 משתתפים

אם מדובר על קבוצות כאלה אז סביר להניח שתצטרכו רק מדריך אחד. אותו מדריך יספק הדרכה מעשית לקבוצה בכל הפעילויות של יום הגיבוש. אחת הפעילויות המתאימות לקבוצות כאלה היא פעילות סדנת בישול מבשלים. מדובר על סדנה בה העובדים לומדים כיצד להכין מנות שונות ולאחר מכן יושבים יחד על מנת לאכול את האוכל שכולם הכינו יחד. פעילויות נוספות שיכולות להתאים הן, משחק פיינטבול, משחק לייזר תאג, סיור קולינרי בשווקים, טיולי אופניים בצפון ועוד.

התקציב

אם תרצו לארגן יום גיבוש שיהיה איכותי וכזה שידברו עליו לעוד הרבה זמן, אז תצטרכו קודם כל לבדוק את התקציב העומד לרשותכם. המטרה תהיה כיצד להשיג את המקסימום עבור הכסף שלכם. כאשר אתם בודקים את התקציב, עליכם לקחת בחשבון הוצאות מזון, הוצאות לוגיסטיות, תשלום עבור תחבורה ועבור כניסה למתחמים וכמו כן מתנות לעובדים. כאן נזכיר שעליכם להתחשב גם בסוג הפעילות, משך הזמן של כל פעילות וכמו כן במספר העובדים שמשתתף בפעילות.

פעילויות פופולאריות לימי גיבוש

פיקניק או על האש בטבע – כישראלים, אנחנו מאוד אוהבים פיקניקים. אפשר לשלב פעילות כזאת יחד עם פעילויות נוספות. אלו יכולות להיות פעילויות מתאימות כמו, רכיבה על אופניים, טיול בשמורת טבע או אפילו פעילות סנפלינג.

טיול בשמורת טבע – אפשר להסתובב עם מדריך בשמורת טבע. כך אפשר ללמוד קצת יותר על השמורה עצמה, על ההיסטוריה של המקום. פעילות כזאת מתאימה לקבוצות של עובדים שהינם בגילאים שונים. כאשר העובדים מגיעים לשמורת הטבע וגם זוכים לשמוע הדרכה מקצועית, יום הגיבוש יכול להפוך לחוויה שהיא לא רק מעשירה אלא גם לימודית.

קולנוע,ביליארד, באולינג – פעילויות מהסוג הזה, מתאימות יותר לעונת החורף וכמו כן לימים גשומים. אלו פעילויות שמתקיימות בחללים סגורים וכל אחד מהעובדים יכול להנות מהן. אגב, פעילויות כאלה גם יכולות להתאים לתקציב כספי שהינו קטן יחסית.

הופעות – ניתן להזמין הופעה של זמר, זמרת, אמן חושים או אפילו הופעת סטנד אפ. כל שצריך הוא לשכור מקום ולבחור איזה אמן מזמינים.

לדאוג לתכנון והפקת יום הגיבוש

אם אתם שוכרים חברה המתעסקת בהפקת אירועים לקבוצות, יש לוודא שהיא תיתן לכם את כל מה שתצטרכו. כלומר החברה תדאג להיות אחראית על ההפקה – החל מהפעילויות המוצעות ועד המדריכים והאוכל. כך תהיו רגועים ובטוחים שיום הגיבוש יהיה מושלם ביותר.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button