ארגון והפקת תהלוכות

אז מה זה הכנסת ספר תורה? מדובר אם כן בטכס ייחודי ודתי שבו מכניסים את ספר התורה שנתרם לבית כנסת על ידי תורם כלשהו, כשהמטרה היא עילוי נשמות או למטרת מזור ורפואה או עבור הצלחתו האישית של מי שתרם את הספר.

הטקס מתחיל בכתיבה של האותיות האחרונות בספר בבית הפרטי של התורם ואחר כך הטקס ממשיך לכיוון בית הכנסת כשהוא מלווה בשמחה, ריקודים ושירה פייטנית, על ידי רכב מפואר ומהודר.

הרכב מכיל חופה מיוחדת שהיא מעוטרת ומכבדת את הספר ואת כל המעמד. את רכב להכנסת ספר תורה מלווים כל המשפחה של התורם, אנשי הקהילה הרחבה, רבנים, פייטנים ועוד המון גדול שחוגג לצד הרכב של התהלוכה.

התהלוכה והריקודים

תהלוכת ספרי התורה מתחילה ביציאה לרוחבה של העיר בקול שירה ומזמור כשבמרכז התהלוכה מתנייד הרכב של התהלוכה. מדובר בהפקה גדולה וארגון ותכנון מראש של המארגנים והמומחים בדבר.

את הספר מכניסים לתוך הרכב המעוטר וכל ההמון מסביב לרכב פוצח בקול תרועה, ריקודים ומעגל צהלה סביב.

הילדים אוחזים בלפידי פנס ובאביזרים שונים שמוסיפים לשמחה. בנוסף, הנוהג אומר שצריך לכבד את הקהל ולאפשר לו גם לאחוז בספר וודאי להעביר אותו למי שתרם אותו, מקובל לרקוד יחד אתו בליווי של תזמורת וזמר פייטן שנמצא ברכב התהלוכה. הילדים וכולם לבושים בבגדי חג ושבת ולקראת סיום התהלוכה, שכולם כבר קרובים לבית הכנסת, מוציאים את כל ספרי התורה הישנים ומתחילים לפזז, לקפוץ ולצהול איתם יחד ולצד הספר החדש.

חברת הפקה לאירוע מסוג זה

היום חברות הפקות רבות מכירות באירוע השמח והייחודי הזה ובכמויות של האנשים שבאים לצהול את האירוע ורואים בו יום ומועד חשוב במיוחד.

חברות הפקה מסייעות בכל הדברים הטכניים שקשורים ליום האירוע כגון, הסאונד, האביזרים ובכל מה שקשור לרכב התהלוכה, על מנת שיהיה נגיש, איכותי והכל יצלח כראוי. חברת הפקה מומחית בהפקת אירועים מסוג זה ומכל סוג, יש לה ניסיון והיא יכולה לייעץ בהכל.

מה היתרונות בחברת הפקה?

בחירה בחברת הפקה תביא אתה יתרונות רבים, כמו רכבים חדשים עם טכנולוגיה חדישה, חופה שהיא מוארת ועומדת על גלגלים, מערכות כריזה מתקדמות, אפקטים וגימיקים מיוחדים. לפידים מהבהבים, עשן צבעוני וזיקוקים. כמו כן, היא יכולה לדאוג למערכת תאורה ומסכי וידאו ממוחשבים שנבנו במיוחד למעמד זה.

חברת הפקות גם מחזיקה מערכות של מצלמות ומערך שליטה על כל מה שנע בפנים הרכב, על מנת שיהיה קשר רציף בין כל האחראים ברכב לבין קהל המשתתפים.

כמו כן, לחברת הפקה קיים ידע עצום ומוניטין גדול בתחום, היא מחזיקה צוות מנוסה ומקצועי שידע להתאים את עצמו אליכם ולכל צורך שלכם. כמו כן, המוסיקה תהיה רב גונית שתתאים לכל החסידיות ולכל עדה. הכל במחיר אטרקטיבי שיכלול את כל הארגון וההפקה יחד בלי שתצטרכו לדאוג לדבר.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button