גיבוש צוות עובדים

יום גיבוש לצוות עובדים

רבים היום מגיעים למקום העבודה שלהם ואינם מכירים את שאר העובדים, וזה יכול להסתכם בשלום או בוקר טוב. על מנת לשנות את המצב, חשוב שהמעסיק יחשוב על רעיון לגיבוש צוות עובדים, כשהמטרה היא לגבש בין כולם, בכדי שיכירו יותר טוב וימצאו דברים משותפים והאווירה נעימה זו תמנף את היחסים בקשרי העבודה.

לפני שרצים לארגן ערב גיבוש לעובדים יש להתייחס לאופי שלהם, למשלח היד בו הם עוסקים. כדאי לבדוק ברשת על מספר רעיונות לגיבוש צוות עובדים, ואולי פשוט לשאול אותם מה הם מעדיפים?  במאמר להלן נעניק מספר המלצות לרעיונות לערב גיבוש.

אקסטרים

אם העובדים ניחנו במרץ רב וחוזק, מומלץ לארגן יום אקסטרים בו יהיה עליהם לעסוק בפעילויות ספורטיביות מורכבות ומאתגרות, הדורשות מאמץ פיזי ומנטאלי.

סדנאות יצירה

ישנם עובדים להם תתאים סדנת בישול או סדנת אפייה. זהו יום גיבוש פחות אנרגטי. על מנת לגבש בין העובדים, יש לחלק אותם לקבוצות כשכל קבוצה אחראית על התפקיד שלה בהכנת המנה. לבסוף כל המשתתפים נהנים מארוחה שכולם הכינו יחדיו. יום גיבוש שכזה מתאים לגיבוש צוות עובדים קטן, אחרת סביר להניח שסדר לא ישרור ולא כולם יוכלו להתמקד במלאכה. לבסוף, סדנאות שכאלה מועדפות על ידי הרבה עובדים, והם יכולים להגיע מתחומים שונים.

גיבוש לצוות עובדים
ימי גיבוש מדהימים לעובדים
יום גיבוש מיוחד לעובדים וחברות

סדנת תרפיה

משתחררים מהלחץ. ישנן סדנאות מיוחדות שנועדו לשחרר את העובדים מכל הלחצים בהם הם נתונים. למעשה, כאן מדובר בעבודה תרפויטית, במגוון דרכים שונות. בצורה זו העובדים למדים על האמצעים שיסייעו להם להיות פחות לחוצים ויותר רגועים, ובכדי לדעת להתנהל טוב יותר במקום העבודה. אולם, יש לזכור, זוהי לא סדנא שמתאימה לכל אחד, אלה האנרגטיים יותר, שנמצאים כל הזמן בתנועה, סביר להניח שיתחילו להשתעמם. נמצא כי רוב העובדים יעדיפו אטרקציות יותר דינאמיות עם פעילויות שונות ואקטיביות.

ככלל, הסדנאות הרגועות יותר שמתאימות לערבי גיבוש כמו אפייה ובישול או יוגה, מתאימות במיוחד לעובדי היי טק, למנהלים הנתונים תמיד בלחצים, סביר להניח שהם יעדיפו משהו רגוע ונינוח.

ימי גיבוש לעובדים בטבע ובחוף
יום כיף לעובדים עם זמר
אירועי יוקרה לחברות הייטק

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button