חשיבות התאמת יום הגיבוש לאופי החברה

חשיבות התאמת יום הגיבוש לאופי החברה

תכנון יום גיבוש לעובדי החברה היא משימה די מורכבת, הרי מצד אחד המארגנים מעוניינים להפיק ערב חווייתי בלתי נשכח, ומצד שני ישנו תקציב מסוים המוגדר לצורך התענוג, ועליהם למקסם אותו במטרה להפיק יום גיבוש עם כמה שיותר אטרקציות ותכנים מאתגרים. לכן, נראה כי חברות רבות נעזרות במפיקי אירועים לצורך המשימה, כאלו המתמחים בהפקת ימי גיבוש המביאים איתם ניסיון רב לצד חשיבה יצירתית והתאמת יום הגיבוש בקפידה לאופי העובדים.

צוות עובדים רוקדים ונהנים ביום גיבוש
ימי גיבוש לעובדים
רעיונות לגיבוש עם פעילויות בים

על מה חשוב לשים דגש בעת הפקת יום גיבוש לעובדים?

  • גיל העובדים – חשוב להתאים את הפעילות על פי גילאי העבדים בחברה, כלומר לעשות את ממוצע הגילאים, או להתאים אטרקציות המתאימות לכל הגילאים, בין אם מדובר על צעירים או מבוגרים. שימת לב לפרמטר זה תאפשר לכל עובדי החברה ליהנות מערב גיבוש בלתי נשכח.
  • אופי החברה – ישנה חשיבות רבה להתאמת הקונצפט של יום הכיף לאופי החברה, הרי הכל מתחיל בשילוב אמיתי של צרכי החברה ובכלל של אופייה. לדוגמא – אם מדובר בחברת הייטק שבה עובדים יושבים שעות מרובות מול מחשב, כדאי לבחור להם פעילות ספורטיבית כדי שיוכלו לקום מהכיסא ולבצע פעילות גופנים מהנה ומועילה לבריאות הגוף.
  • רצונות העובדים- כדאי להתייעץ עם העובדים ולשמוע מה דרישתם בנוע ליום כף, הרי בסופו של דבר יום הגיבוש נועד עבורם כדי שייהנו כמה שיותר. לכן, תוכלו להציב בפניהם כמה אפשרויות ולראות איזו אפשרות מקובלת על הרוב, אפשר להתייעץ עם מנהלים המכירים היטב את העובדים ולאפשר לתת לעובדים לגמרי להחליט מה הם רוצים.
  • לגוון כמה שיותר – חשוב שלא לחזוק שנה אחרי שנה על הפעילות, כלומר לא להפיק אירוע דומה, ולגוון כמה שיותר. ולכן, חברה להפקת ימי גיבוש תוכל למצוא עבורכם כל שנה תכנית מרעננת אחרת שתכבוש את עובדי החברה.
  • עמידה בתקציב – חשוב לבחור תקציב מראש לטובת הפקת יום הגיבוש ולנסות למקסם כמה שיותר את התקציב באמצעות בחירת אטרקציות אטרקטיביות שיהוו עבור עובדי החברה הנאה רבה, אולם שיש להם שלל רב של אפשרויות כדי שכולם יהנו.
מופע להטטנות אפריקאי ביום גיבוש קבוצתי
הפקת אירועים מוצלחת עם אנשים מחייכים

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button