חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בקפריסין

אם הגעתם למאמר זה, אנחנו מנחשים, שמגיע לכם מזל טוב – אתם בדרך לחופה. חתונה אזרחית היא אלטרנטיבה חלופית לחתונה המתנהלת ברבנות. בעידן הנוכחי, בו רבים מאסו בממסד הרבנות הראשית לישראל, יותר ויותר זוגות טסים אל מעבר לים ועורכים חתונה אזרחית. היעד הפופולארי יותר לחתונה אזרחית הוא קפריסין וזאת משום הנופים המהממים, האווירה וכמובן מרחק הטיסה הקצר מישראל לקפריסין.

הפקת חתונה בקפריסין יכולה להתבצע באופן עצמאי אך כדי לא ללכת לאיבוד ובשל חוסר ההיכרות עם המדינה המנטליות והבירוקרטיה, רצוי לשכור את שרותיה של חברה להפקת אירועים.

אין ספק כי לא רק בקפריסין ניתן לערוך חתונה אזרחית, אך בקפריסין, בשונה ממדינות אחרות, בהן ניתן להתחתן אזרחית, הבירוקרטיה אינה נוקשה ומסובכת כפי שהיא במדינות אחרות כמו איטליה ארה"ב וכיו"ב. הליך הנישואין האזרחי בקפריסין הוא פשוט, מהיר וקצר עד כדי כך, שכל זוג יכול תוך יממה אחת בלבד לחזור כזוג נשוי לישראל.

אם חשבתם שלהתחתן מעבר לים דורש תקציב וממון רב, תופתעו לגלות כי חתונה אזרחית בקפריסין לא חייבת לעלות לכם באוברדרפט וחובות מצטברים כך שבתקציב סביר, אתם יכולים לטוס מישראל כזוג חברים ולחזור לישראל כזוג נשוי. הפקת חתונה בקפריסין יכולה להיות זולה יותר מחתונה אותה תארגנו בארץ, כך שהסטיגמה כי חתונה בחו"ל יקרה ומשויכת למעמד העליון בלבד, מוטעית מיסודה.

חתונה אזרחית בקפריסין

כיצד מפיקים חתונה בקפריסין

הפקת חתונות בחו"ל היא משימה אותה יכול לבצע כל בר דעת, אך אם אתם לא מוצאים את הזמן ואת האנרגיות להתעסק בארגון, כדאי שתשקלו לשכור את שרותיה של חברת הפקות המתמחה בהפקת חתונות מעבר לים.

החברה שאת שרותיה תשכרו, מכירה את קפריסין על בוריה, כך שהיא תדע למצוא לכם את הלוקיישן המתאים ביותר עבורכם באופן אישי, היא תדע לאתר לכם את הצלם התקליטן, חברת הקייטרינג ובכלל.

כדי לקבל החלטה באשר לתאריך החתונה שלכם, עליכם להחליט האם אתם מבקשים להתחתן בקיץ, בחורף או בעונות המעבר. קחו בחשבון כי מזג האוויר בקפריסין זהה למזג האוויר בישראל, כך שאתם צפויים ליהנות מתאריכים רבים בהם אתם יכולים להפיק את האירוע.

כדי להגיע מוכנים לקראת האירוע המיוחל, עליכם להכין מבעוד מועד טופס תמצית רישום ממשרד האוכלוסין, טופס המעיד כי אתם לא נשואים ובמידה ואתם אלמנים אזי עליכם להמציא תעודת פטירה של בן בת הזוג. כל עוד תשכרו את שירותייה של חברת הפקות מקצועית ומובילה בתחומה, היא תדע להכווין אתכם באשר למסמכים הנדרשים, היא תוודא כי הם מתורגמים על ידי נוטריון לאנגלית, תבקש את יתר המסמכים הנדרשים על ידי הרשויות בקפריסין לרבות אישור ממקום עבודה, תמונות פספורט, כרטיסי טיסה לשני בני הזוג (הלוך וחזור) ודרכון בתוקף.

מהרגע בו תחליטו כי פניכם אל עבר חתונה בקפריסין, כדאי שתמצאו לעצמכם מפיק אירועים מוביל בתחומו.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button