טיפים להפקת אירוע בטבע

טיפים להפקת אירוע בטבע

אירועים בטבע הפכו לשם ודבר בעולם האירועים, שהרי הם מספקים מרחב, בריזה מדהימה של הטבע, ירוק סביב, שטח בלתי מוגבל, אירוע השונה מהסטנדרט הרגיל ובקיצור חלום של כל בעל אירוע. אך כפי שידוע לכם, אירוע בטבע דורש הכנות מרובות ותכנון מקדים ומפורט כדי לאשר לאוחים ליהנות מערב בלתי נשכח. אירוע בטבע מתאים לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר על חתונות, בר או בת מצווה, כנס עסקי, ערב גיבוש חברתי, ימי הולדת ובכלל כל אירוע הוא סיבה מספיק מוצדקת כדי לערוך אותו בטבע.

הפקת אירוע בטבע עם ארבל הפקות

הפקת אירוע בשטח לחברות, מוסדות וארגונים שונים
הפקת אירוע בטבע לצד נחל מדהים
הפקת אירועים בטבע

אז בואו נראה מה חשוב לדעת דקה לפני תכנון האירוע

סיירו במקום טרם האירוע – חשוב להכיר מקרוב את המרחב העומד לרשותכם, את האופציות, את הפוטנציאל של המקום ובכלל לראות אם השטח יכול להכיל את כמות האורחים ואת הציוד הרב. בהזדמנות זאת כדאי לראות גם את הגישה למקום ואת אפשרויות החנייה לאורחים, כך תוכלו להיות בטוחים כי בצעתם בחירה נכונה.
בחרו בפתרונות מקורים – חשוב לתחום את אזור האירוע שלכם על מנת למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס לאזור ובכלל להשיג פרטיות לאורחי האירוע. תוכלו לתחום את האזור על ידי גדרות אותם ניתן להשכיר, על ידי אוהלים לאירועים פתוחים או סגורים לגמרי או בכל פתרון אחר.
הרחקת מזיקים וחרקים – אירוע בטבע הוא נהנה ושובר שגרה, אך לבל נשכח כי יש לא מעט מזיקים יכולים להפריע לאורחים, לכן כדאי להיעזר בנירות ריחנים המיועדים להרחקת מעופפים וחרקים או לבצע ריסוס טרם האירוע.
ציוד לוגיסטי – חשוב לדאוג מבעוד מועד לציוד הלוגיסטי הכולל – תאורה, הגברה, שירותים כימיים, גנרטור לחשמל, כבלים וחוטים מוגנים, במה לתקליטן, מאווררים או מזגנים ניידים, תנורי חימום בחורף, שולחנות וכסאות ובכלל כל הציוד הלוגיסטי הדרוש לצורך הפעלת האירוע.
עצבו את המקום בסטייל – חשוב לתת לאורחים אווירה של אולם מקורה, אך לצד בריזה של הטבע. לכן, ציידו את המתחם במערכות ישיבה המתאימות לאווירה של הטבע כמו – פופים, שולחנות ישיבה נמוכים, כסאות, נרגילות, פרחים או בלונים ובכלל עצבו את המקום בקפידה.

פעילות גיבוש בטיול מאורגן קבוצתי
נוף בהפקת אירוע בטבע
טיול קייקים ברמת הגולן בצפון הארץ

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button