כנס מוצלח הוא כנס קליל

כנס מוצלח הוא כנס קליל

הפקת כנס חברה או כנס עסקי, הוא לא עניין של מה בכך, הרי לכנס יהיו מוזמנים אנשים חשובים כגון – ספקים, לקוחות, לעיתים גם עיתונאים, מבקרים, עובדי החברה, מרצים, שותפים ועוד. כמו כן, הכנס עצמו משפיע רבות על תדמית החברה, ולכן כדאי לארגן אותו בקפידה על ידי מפיק אירועים שיוכל להיכנס לתמונה ולארגון כנס חברה יוצא דופן, כזה שמאורגן היטב עד לפרטי פרטים. הפקת כנס עסקי, הינו שונה לגמרי מהפקת אירועים פרטים, הרי ישנה חשיבות רבה לתכנים המעברים בו, ללוח הזמנים של הכנס, להפסקות מינגלינג בין לבין, לסיבוב בין דוכנים שונים וכו'.

לפרטים על שירות הפקת כנסים של ארבל הפקות

העברת מידע חשוב בצורה קלילה

נהוג לחשוב כי כנסים עסקיים הם מורכבים ודי משעממים, כאלו שמנכ"ל החברה והשותפים בה עולים זה אחר זה לבמה ומציגים נתונים די משעממים על המשק ועל החברה, אולם בעידן המודרני כבר ממזמן לא מקובל לערוך כנס משעמם, אלא ניתן לשלב בכנס מידע חשוב יחד עם שילוב אפיזודות בידוריות במטרה לא להפוך את הכנס למעיק. למעשה, מדובר על שילוב של תכנים קלילים בין לבין, מה שיאפשר לאורחים ליהנות מכנס מעניין במיוחד, כזה שהם לא ישכחו זמן רב.

אילו אטרקציות כדאי לשלב בכנס עסקי כדי "להקליל" אותו?

  • שילוב של סטנדאפיסט – מי לא אוהב לצחוק, נראה שאף אחד, גם האנשים הרציניים ביותר, ולכן שילוב של סטנדאפיסט בכנס חברה יכול לשבור את הנורמה ולאפשר לאורחים ליהנות מכנס בלתי נשכח. סטנדאפיסטים יתאימו את עצמם לקהל ולאופי הכנס ויוציאו ממנו את המרב, שווה ביותר לנסות, מה שבטוח לא תצטערו.
  • זמר אורח – אין כמו מוזיקה נעימה, כזאת שסוחפת את הקהל לעולם אחר ותרענן את הכנס הכבד. תוכלו ל שלב זמר, להקה, די ג'יי שיעשה שמח ובכלל כל סוג של מוזיקה היא מקפיצה וכיפית עבור כל האורחים.
  • בופה עשיר באוכל משובח – גם אוכל משובח הוא סוג של אטרקציה עבור האורחים ויכול להפוך את הכנס לקליל יותר, אום רק אם האוכל משובח ומלא בניחוחות וטעמים משכרים, וכמובן מלווה באלכוהול משובח לצד כל הפאר סביב.
הפקת כנסים
שתייה קלילה לכנס
כנס מוצלח נוסף

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button