למה לא כדאי להפיק אירוע חברה במשרדים?

למה לא כדאי להפיק אירוע חברה במשרדים?

אירוע חברה הוא אירוע חגיגי שבו עובדי החברה מקבלים תשומת לב מירבית ואות הוקרה על עבודתם המרובה, ולכן נראה כי חברות רבות משקיעות רבות בהפקת אירוע חברה מפעם לפעם ודואגות כי האירוע יהיה מושקע ובטוב טעם. הפקת אירוע חברה בעידן המודרני, היא ממזמן לא עוד הרמת כוסית הנערכת לפני החגים בחדר הישיבות, אלה דורשת הפקה של ממש לצד חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, ולכן כיום חברות רבות נעזרות במפיקי אירועים המתמחים בהפקת אירוע חברה. פעמים רבות בעלי החברה מתלבטים אם לערוך את אירוע החברה במשרדי החברה, אם זה ברחבה מסוימת, באולם כנסים בבניין משרדים, בחלל גדול שיכול להכיל את כמות העובדים ובמקומות שונים, אולם הם לא יודעים כי יש כמה חסרונות בולטים בהפקת אירוע חברה במשרדים.

הפקת אירוע לחברת הייטק
עובדים נהנים מיום גיבוש של הברה במרכז הארץ
הפקת כנסים בטבע - ביום גיבוש לעובדים

לפרטים נוספים על שירות הפקת אירוע חברה

אז בואו נראה מהן החסרונות בהפקת אירוע חברה במשרדים:

העובדים לא זוכים לגיוון ואוורור – כל העניין של אירוע חברה, הוא להוציא את העובדים ממסגרת העבודה ולספק להם "אוויר" לנשימה ולתת להם לחוות חוויה אחרת שאינה קשורה למשרדי החברה, ולכן בחירה בהפקת אירוע במשרדים לא תשדר משהו אחר, אלא אותו אווירה של עבודה קשה.
חוסר ריגוש – כאשר אירוע חברה נערך במשרדי החברה, עובדים רבים לא יחזרו לביתם להתרענן, אלה יישארו במשרד עד סוף היום ויגיעו למסיבה עם בגדי עבודה מבלי להתרענן ולהחליף בגדים, כך שחוויה שונה וייחודית לא תהיה להם. כמו כן, האווירה תהיה של עבודה ולא של אירוע יוקרתי ונוצץ.
צפיפות או חוסר מקום – לא תמיד משרדים ערוכים כדי לערוך בהם אירוע חברה, מה שייצור צפיפות רבה וחוסר בלוגיסטיקה כפי שיש באולם אירועים או בכל מקום אחר שבו נהוג לערוך אירוע חברה, ולכן כדאי לבחור במיקום אטרקטיבי, מרווח וכזה שיקנה לעובדים אווירה אמיתית של אירוע.
חוסר אפשרויות לערוך אטרקציות – לא תמיד ניתן להפעיל אטרקציות במקום סגור, הן מבחינת בטיחות והן מבחינת ביטחון, ולכן זוהי עוד סיבה נהדרת לערוך את אירוע החברה במקום ייעודי ולאפשר לעובדים ליהנות מאירוע בלתי נשכח.

אירוע בצפון עם ארבל הפקות
ימי גיבוש לעובדים בישראל
אירוע עסקי בטבע על האגם

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button