מתנות מקוריות לעובדים

אתם עומדים להפיק אירוע לעובדי הארגון? עזרה מקצועית לאירוע שלכם חיונית כדי להבטיח למשתתפים זמן נהדר וכדי למנוע מכם את הלחצים הכרוכים בתכנון האירוע. בהפקת אירוע חי יש אינספור פרטים שיש לתאם. כאשר כל הפרטים (כמו: הקייטרינג, התאורה, המוזיקה והמתנות למשתתפים), מתוכננים יחדיו, הם יוכלו להעניק תחושה שכול האירוע תוכנן באופן שלם.
כשאתם שוכרים את שירותיה של חברה להפקת אירועים שתתכנן את מסיבת העובדים שלכם, היא תדאג לא רק לאותן מתנות לעובדים שתעניקו להם כמזכרת מהאירוע, אלא לכול שאר הפרטים החשובים להצלחתו של כל אירוע חגיגי ותוסס.

מתנות מקוריות – מה זה אומר?

מתנות מקוריות לעובדים לא חייבות להיות פריט מוזר ומשונה שאין לאף אחד אחר. מתנות אלה יכולות להתאפיין גם בעיצוב הממותג והייחודי שלהן.
אז מה זה אומר לגבי העובדים שלכם?
המשמעות היא שתוכלו לבחור, למשל, באריזת מתכת אישית מדליקה עם ממתקים איכותיים בתוכה, או במזוודת ׳משחקים של פעם׳ – כאשר שני סוגי הפריטים הללו ממותגים באופן מקורי ומותאם אישית, כלומר:
– עיצוב שמשלב את המותג של הארגון שלכם.
– עיצוב שכולל מסר משמעותי שאתם רוצים להעביר לעובדים, למשל, משפט המגדיר את ליבת החזון של הארגון שלכם, או ברכה משמעותית.

למה בכלל חשוב להעניק מתנות לעובדים?

מתנות מהמעסיק יכולות להעניק לעובדים תחושה שמעריכים אותם. באחד המחקרים בנושא נמצא כי 81% מהעובדים טענו שהם חשים הערכה כאשר הם מקבלים מתנות מהמעסיק שלהם, ו-56% חשו שהמתנה היא מעין מסר שהם אכן עושים עבודה טובה.
– מחוות אלה יכולות להשפיע באופן חיובי על נקודת המבט של העובד על המעסיק שלו, ולתרום רבות לעידוד המורל וליצירת מקום עבודה משגשג.
– הענקת המתנה הנכונה תוכל לגרום לעובדים שלכם להרגיש שהם קשורים בחברה, שהם רוצים להיות מעורבים יותר בעבודה וכמובן שהם גם רוצים להישאר ולהמשיך לעבוד אצלכם.
– בנוסף לעצם הענקת המתנה, חשוב גם להשקיע מחשבה בבחירת המתנה. עובדים יכולים להבדיל מתי המתנה ניתנה כדי לצאת ידי חובה או מתי היא מוענקת כהוקרה, כהכרת תודה וכהערכה על המאמץ שהשקיעו בעבודה.
– מתנות לעובדים יכולות להגביר את שביעות הרצון והנאמנות למקום העבודה. נדגיש שוב כי מתנה מתחשבת יכולה לגרום לעובדים להרגיש מחוברים יותר למעסיק ולחברה בכלל.
– מומלץ לתת מתנה שתואמת את הערכים המשותפים, כדי להפוך אותה למשמעותית עוד יותר עבור העובדים שלכם.
– פריטים בהתאמה אישית הם המתנה המושלמת לזיהוי עבודה קשה והישגים, והם גם יכולים לעודד מעורבות נוספת במקום העבודה. מחקרים כבר הוכיחו כי הכרה והערכה מגבירות את מעורבות העובדים, משפרות את התפוקה ותורמים למוטיבציה ולנאמנות החברה.

כיצד לבחור מתנות לעובדים?

בחירת מתנות לעובדים לא חייבת להיות משימה קשה, ועם חנויות המתנות המקוונות שמציעות עושר רב של רעיונות למתנות, היא גם יכולה להיות פשוטה ויעילה. אבל לפני שאתם מתחילים לגלוש בין מגוון האתרים המציעים מתנות מותאמות אישית, חשוב שתבינו למי אתם קונים ואילו פריטים הם הסבירים ביותר כמתנות לעובדים שלכם.
– להבין את העובדים שלכם – לפני שתוכלו להתאים מתנה באופן אישי, עליכם להתחשב בעובד, בצד של מקבל המתנה. מתנה של חפץ בלי מחשבה וללא הכרת העובדים, יכולה לשלוח רושם מוטעה. אז לפני שאתם גולשים ברשימת האפשרויות המותאמות אישית, התחילו להכיר את כל העובדים שלכם. רק אז יהיה לכם מושג טוב יותר לגבי מה הם רוצים או צריכים, לעומת פריט שסתם יוצב על המדף ויצבור אבק.
– לדעת מהן האפשרויות שלכם – כאשר מדובר במתנות מותאמות אישית, האפשרויות הן אינסופיות. אריזות מעוצבות שמכילות סוכריות, שוקולדים או דבש, אריזות הכוללות משחקי ילדות, או יצירה אמנותית בעבודת יד כמו חמסה במארז יוקרתי ובמיתוג אישי – הן בחירות מצוינות. בבחירת מתנות בהתאמה אישית תוכלו תמיד להזמין מתנות לעובדים על פי מה שאתם חושבים שהם יעריכו ביותר.

לבסוף, כשמדובר בניהול העסק שלכם, אתם יודעים שהעובדים שלכם הם הכול. הם עוזרים לנהל את החברה, לנתח ולהשתמש בשיטות העכשוויות ולדאוג למשימות היומיומיות, הן בעבודות הקשות והן במצבים שדורשים מיומנויות רבות. מכיוון שהעובדים שלכם משמשים כמרכיב כל כך חזק להצלחה של העסק, חשוב לכבד אותם באופן שיעזור להם להרגיש שמקום העבודה מעריך אותם.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button