נופש חברה מחוץ לקופסא

נופש חברה מחוץ לקופסא : מלון בוטיק בצפון או נופש בחו"ל
בשנים האחרונות חדר לשוק העבודה טרנד חדש ומעניין – לא עוד נופש חברה בבית מלון קטנטן בים המלח, טבריה או אילת. בעלי עסקים רבים מעדיפים לפרגן לעובדים המסורים שלהם ולקחת אותם לנופשים מושקעים בחו"ל, ואף במלון בוטיק בצפון. כך שגם רות מנהלת הרכש, וגם אביחי מהשיווק יהיו מרוצים.

הפקת נופשי חברה יוקרתיים

הפקת נופשי חברה יוקרתיים זוהי אומנות לשמה, הכל בכדי לגרום לעובדים שלכם להתרגש, ולהסתקרן עוד בטרם הם אורזים את המזוודות, ולהמשיך לדבר על נופש החברה גם חודשים אחר כך. אין כל ספק כי נופש חברה אטרקטיבי יעורר כמעט תמיד התרגשות בקרב העובדים בכלל המחלקות, אבל בכדי לבנות את המתח באופן הדרגתי ונכון כדאי להעניק להם בכל פעם קצת יותר מידע, ובכך לשמור על התרגשות שיא.

כך למשל, ניתן לשלוח אליהם תחילה דואר אלקטרוני עם תמונת ממתחם הנופש, דואר אלקטרוני נוסף יבקש אותם לשמור את התאריך המבוקש פנוי, וכן הלאה. מעבר לזה על מנהלי החברה לקחת חלק פעיל בהכנות לאירוע החברה הגדול, ולגלות התלהבות בכדי לשמש דוגמה אישית לעובדים.

מלון בוטיק בצפון – גיבוש חברה תוצרת הארץ

בבוקר הנופש תוכלו להיפגש בחניית העסק, להתאסף יחדיו ולהמתין לרכב הסעה מפואר שיפתח את החופשה הגדולה שלכם, ויוביל אתכם בביטחון עד לפתחו של מלון בוטיק בצפון. במהלך הנסיעה תוכלו ליהנות מהנוף המרשים, ההרים הירוקים, ומזג האוויר המחבק.

ההגעה למלון ואווירת הביחד תשמור על גיבוש העובדים, שזו הרי הסיבה העיקרית לטיול הלא כן? לאחר שתתמקמו בחדרים תוכלו ליהנות ממגוון מתקנים כגון: בריכות שחייה, טיפול ספא ואווירה מפנקת ומדויקת שתתאים לכולם ללא יוצא מהכלל.

בערב תוכלו ליהנות מכל הטוב שהצפון מציע, ולבלות יחדיו בערב גיבוש ייחודיי. כך עובדי המחלקות השונות יוכלו להכיר, לבלות, להתרשם אחד מהשני, ובעיקר לנוח יחדיו באווירה קצת אחרת.

אין כמו להתעורר לבוקר במלון בוטיק בצפון, ולטעום את כל השפע שיש לו להציע בארוחת בוקר גלילית ועשירה שמשאירה טעם לעוד.

נופש חברה בחו"ל – יעדים, תכנים ומסלולים

אז אחרי שבחנתם האם כדאי לבלות בחופשת גיבוש לעובדי החברה שלכם במלון בוטיק בצפון, כדאי שתוכלו לבחון מקום נוסף, כזה המצריך הגעה לנמל התעופה. כי נופש חברה בחו"ל זה הרבה יותר מסיבובים בדיוטי פריי, מדובר בחוויה שתיזכר לאורך זמן. זו יכולה להיות חופשת בטן גב בכריתים, טיול מלא עניין בסופיה, הרפתקה בבלגרד, או חופשה בברצלונה.

לא משנה לאן אתם בוחרים לטוס הכי חשוב הוא לעדכן את העובדים בכל הפרטים, לבנות מסלול שיתאים לכולם, מזון כשר לשומרי המסורת, מזון מותאם לרגישים לגלוטן או לקטוז, ובעיקר לתת להם זמן ליהנות אחד מהשני ביחד.

בכדי שתהיה נחיתה רכה ההמלצה שלנו היא לצאת באמצע שבוע, ולחזור לקראת סוף השבוע, ובכך להעניק לעובדים כמה ימים לחזור לשגרה, עייפים, אך מאוד מרוצים.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button