קונספטים מיוחדים לבת מצווה

קונספטים מיוחדים לבת מצווה

בת מצווה היא כיום אירוע חשוב ומשמעותי. אם בעבר נהנו רק הבנים מהאפשרות לחגוג עם משפחה וחברים, הרי שכיום גם בנות יודעות להתבטא ולדרוש מה שמגיע להן. יתרה על כך, ניתן להתייעץ עם חברות שמתמחות בתחום של הפקת בת מצווה ולדאוג לאירוע בלתי נשכח בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

הדבר החשוב ביותר שכדאי לעשות לטובת הפקת אירועי בת מצווה הוא להחליט על קונספט ברור. אחרי שמחליטים על קונספט, כל התהליך של הפקת אירוע בת מצווה הופך להיות פשוט יותר. בנוסף, החלטה על קונספט מעודדת את הילדה לקחת חלק פעיל בהפקת האירוע ולכן מגבירה אצלה את תחושת הביטחון העצמי. אז איזה קונספטים מיוחדים שווה להכיר? הנה כמה הצעות:

בת מצווה נסיכות דיסני

אין מישהי בגיל בת מצווה שלא תשמח לחגוג אירוע בקונספט של נסיכות דיסני. לא משנה אם הבת שלכם בקטע של יסמין מאלדין, אנה ואלזה, היפיפייה הנרדמת או מולאן, האורחים וגם המשפחה כבר יכירו את הדמויות וישמחו לחגוג איתכם.

קונספט של נסיכות דיסני עוזר להפיק בת מצווה מיוחדת באולמות ובמקומות פתוחים. לחילופין, תוכלו להתייעץ עם חברה להפקת בת מצווה כדי להביא את הציוד המתאים לחצר ולגינה ולחגוג בצורה אינטימית יותר.

בת מצווה ספורטיבית

בנות רוצות כיום לעשות את אותם דברים שבעבר היו מזוהים עם בנים בלבד. הדוגמא הכי טובה לכך היא בת מצווה ספורטיבית, שבה גם הבת שלכם וגם החברות והחברים שלה משתתפים יחד במשחקי כדור. מבחינתכם, מדובר על דרך מעולה לגוון את השגרה ועל קונספט מיוחד, פמיניסטי ומודרני.

בת מצווה ספורטיבית אפשר להפיק בדרגות שונות של השקעה. אם בוחרים לעשות את זה באולם אירועים, צריך לעדכן מראש חברה להפקת בת מצווה ולדאוג שהתנאים יעלו בקנה אחד עם מספר המשתתפים במשחקים השונים.

בת מצווה אקסטרים

עוד קונספט שכדאי להכיר בהקשר של דיון על בת מצווה מיוחדת לוקח את האירוע הרגיל לאקסטרים. כאן לא מסתפקים בקבלת פנים רגילה אלא מכניסים את הילדה לאולם באומגה, כמו גם מעמידים לרשות האורחים אביזרים למסיבות, טרמפולינות, מתקנים מתנפחים, משטחי החלקה ועוד.

בת מצווה אקסטרים דורשת פיקוח של חברה מקצועית מטעמי בטיחות. בנוסף, צריך לחשוב על הפקת בת מצווה כזו לאור תנאי האקלים והבדלי הטמפרטורות שיש בישראל בין הקיץ והחורף.

בת מצווה משפחתית

לפעמים דווקא הפקת בת מצווה רגועה, משפחתית ושקטה היא זו שנראית הכי מיוחדת עבור הילדה והחברים. בשביל הפקת אירוע בת מצווה מן הסוג הזה רק צריך לבחור תאריך ושעה ולהזמין את המעגל הקרוב של ההורים.

לבסוף, ניתן להכניס ערך מוסף אל תוך בת מצווה משפחתית באמצעות מצגת או ברכה אישית. אם עושים זאת נכון, מבטיחים שלא תישאר עין אחת יבשה באולם.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button