קורס ברמנים לאירועים פרטיים

כמה פעמים הפקתם אירוע לחבר'ה במעגל החברים או במקום העבודה והרגשתם שמשהו פשוט חסר? אירועים פרטיים לחברות הן משהו שאמור להיות מגבש ומהנה, אך לעיתים לוקה בחוסר מעוף וכך יוצא שבמקום שהעובדים יעריכו את המעסיקים כמפרגנים ומפנקים, הם משתעממים והערב הופך לסביר ומטה.

כדי לפלפל קצת את העניינים, חברות הפקות אירועים התחילו לשווק סדנאות אלכוהול וקורס ברמנים, שהופכים אירועים פרטיים לחברות לחגיגה של שתייה וכיף, עם ערך מוסף משמעותי. עולם האלכוהול כולל גם חומר עיוני מרתק וגם חומר מעשי שכיף להתנסות איתו, לטעום וליהנות.

הדברים שהכי חשוב לבדוק לגבי סדנאות אלכוהול

נכון שלא מדובר בקורס ברמנים ארוך ובכל זאת, אם אתם שוכרים חברה המתעסקת בהפקות אירועים, וודאו כי ההשקעה שלכם בסדנאות אלכוהול משתלמת.
מי שמעוניין בהכשרה צריך לדעת איפה ללמוד קורס ברמנים, ולהיות ברמן מוסמך ומקצועי בעצמו, בעל ניסיון הן בעבודה בבר והן בהדרכת אחרים. הדבר נכון לא רק לגבי קורס ברמנים ארוך אלא גם לגבי אירועים פרטיים לחברות. ככל שהסדנה תהיה איכותית יותר, כך ערב הגיבוש של העובדים יהיה מוצלח יותר וישיג את מטרתו – לקרב בין העובדים ולהעניק להם תחושה כי מקום העבודה משקיע בהם מכל הלב.

בנוסף, אם התעניינתם בקורס ברמנים במסגרת רעיונות ליום הולדת או אירוע גיבוש, יש לוודא כי אין בין הנוכחים אפילו לא קטין אחד, שכן החוק אוסר עליו לצרוך אלכוהול. חברות להפקות אירועים יוודאו מולכם את הפרט החשוב הזה כדי שכולם יוכלו לחגוג וליהנות.

כמו כן, בררו עם החברה המעבירה את הקורס, לאיזה ציוד עליכם לדאוג, במידה והסדנה לא נערכת בבית ספר לברמנים אלא בשטח. בדקו כמה מקום צריך וכמה אנשים יכולות להכיל סדנאות אלכוהול, כדי לקבל חוויה איכותית ויום הולדת שלא יפסיקו לדבר עליו.

מה תלמדו בסדנאות אלכוהול?

חברות שונות של הפקות אירועים מציעות סדנאות אלכוהול שאינן זהות, אך בדרך כלל התוכן שלהם מתבסס על עקרונות דומים: בקורס ברמנים ובמיוחד כזה שנועד לאירועים פרטיים לחברות, לומדים מעט על ההיסטוריה של האלכוהול והקוקטיילים ומשם עוברים להתנסות מעשית המאפשרת לכל המשתתפים להיות ברמנים ליום אחד ולהכין בעצמם משקאות מגניבים. יש לזכור כי סדנאות אלכוהול באירועים פרטיים לחברות אינם מקיפים כמו קורס ברמנים של כמה שבועות או חודשים, בו לומדים את החומר העיוני והמעשי לעומק. אולם למי שמחפש רעיונות לאירוע חברה או רעיונות ליום הולדת מיוחד, זה יכול להיות פתרון מעולה.

סדנאות אלכוהול מושקעות יותר יכללו גם משחקי חברה המבוססים על אלכוהול, משחקי שתיה, טיפים להגשה ואירוח והתאמת סוג המזון במסיבה לסוג האלכוהול המוגש. מדובר בהרבה יותר מהכנת קוקטיילים

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button