קייטרינג בשרי לאירועים, ימי כיף וגיבוש מחוץ לקופסא

ניתן להרגיש יותר ויותר שכל אירוע שמחה, בחירת מיקום לנופש לעסקים עבור העובדים, ימי גיבוש וכו', מתאפיינים יותר בריכוז אינטימי של משתתפים ומוזמנים וזאת על מנת ליצור אווירה מגובשת יותר. אם כן, לא מדובר בחסכון של עלויות אלא בעיקר בריכוז מהודק יותר של משתתפים, מה שמאפשר אירוע אינטימי, איכותי ומאחד בין כל הנוכחים.

בהתאם לזאת ייבחר גם האופי הקולינארי לאירוע או לנופש והוא יהיה על טהרת הקייטרינג שהפך לטרנדי מאוד בשנים האחרונות. קייטרינג משתלב מצוין עם אירועים מצומצמים, שלא מכילים כמות גדולה של אנשים, כשהדגש הוא בעיקר על יצירתיות במנות ובחירה בפרודוקטים מובחרים. מדובר בתכנון הרבה יותר מדוקדק שמתאים את עצמו לסוג האירוע ולכן גם נדרשת מחשבה רבה על התפריט שייבחר, תוך כדי התחשבות בכל אחד ואחד.

קייטרינג בשרי לחברות

קייטרינג לאירועי גיבוש

גם באירועי גיבוש כשהמטרה שלהם היא בעיקר ליצור אינטימיות וחוויות משותפות שמאחדות את כלל המשתתפים, קייטרינג בשרי/חלבי הוא אופציה נפלאה. בתחום ימי כיף וגיבוש המשתתפים יחוו חוויות מהנות כמו טיולים, חוויות אקסטרים וכל דבר אחר שמלכד אותם ופותח אותם אחד כלפי השני, כשבמהלכו ייהנו מארוחה משובחת ומושקעת בחיק הטבע או בקיבוץ קרוב או בכל מקום שמארגני האירוע יראו לנכון.

קייטרינג בשרי לאירועים

נהוג בכל תכנון גיבוש חברות, לתכנן ולפרוט את כל מהלך היום עם כל המקומות ומגוון חוויות מיוחדות שיעברו העובדים, לעיתים מדובר בטיול ג'יפים מאתגר או בשיט, ברפטינג, טיול הליכה לצד הנחל, ביקור במוזיאון ועוד רעיונות בהם העובדים יוציאו אנרגיה ויחוו את החוויה עד תום. עבור זה תתאים לה ארוחה בשרית ודשנה עם כל מה שהיא רק יכולה להציע, מגוון מאכלים בשריים לצד תוספות מגוונות בשילוב סלטי ירקות ועוד. אין כמו מנת בשר שתגרום לכל אחד, בתנאי שהוא לא צמחוני, להרגיש נחת וסיפוק.

קייטרינג מזמין ומרהיב לאירועים

בחירה בקייטרינג תהווה את השילוב המקצועי בין יצירתיות במנות לבין חוויה קולינארית ייחודית כיוון שהתפריט יהיה מאוד מוקפד אך יחד עם זאת עשיר ומגוון. בכל חלל בו תבחרו, חברת הקייטרינג תדע להתאים את עצמה ותדאג לכל האסתטיקה וההיגיינה הדרושה. חברת קייטרינג לאירועים תלווה את החברה או העסק כבר בהרכבה של התפריט ועד ליום האירוע ואף תספק רעיונות לוגיסטיים וטיפים מהניסיון שיש לה. חברות קייטרינג רבות מאובזרות בכלים הנדרשים לכל מזון לרבות מזון בשרי. הכלים חדישים ודקורטיביים ומתאימים לכל תנאי שטח ומעניקים נופך מרשים לכל חווית האוכל.

בכל יום כיף שתארגנו במסגרת נופש לחברות או עסקים הבחירה בקייטרינג בשרי תהייה בחירה משובחת ואקסקלוסיבית, הבשר כידוע הוא מוצר לא זול אך מנעד המטעמים והיצירתיות שניתן לעשות בו הוא גדול והנופשים של החברה או העסק יתענגו על המנות שיוגשו להם בזה אחר זה. כל המעדנים יתבססו על טעמו האותנטי של המטבח הישראלי עם הבזקי ניחוח מהמטבח האסיאתי והדרום אמריקאי.  

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button