רעיונות ליום כיף לעובדים

רעיונות ליום כיף לעובדים

לתכנון נכון של ימי כיף לעובדים חשיבות רבה. מעבר להנאה של העובדים והרצון שהיום יתקתק כשורה, יום הכיף צריך למלא את המטרה של גיבוש העובדים, החדרת מוטיבציה ותחושת גאוות יחידה.

אנו, בארבל הפקות מתמחים כבר מעל 20 שנה בהפקות ימי כיף לעובדים ועם הידע המקצועי הרב שצברנו אנו ניצור עבורכם יום כיף שימלא את מטרתו וייזכר לשנים רבות!

אז התקשרו עכשיו או השאירו פרטיכם ותנו לנו לעשות את השאר! 🙂

טיול קייקים ברמת הגולן בצפון הארץ
ימי גיבוש לחברות בכינרת

אז מה הם האופציות של יום כיף לעובדים?

יום כיף לעובדים הוא מרענן, שובר שגרה ומאפשר לעובדים להכיר זה את זה מקרוב. בדרך כלל, עובדים מגיעים לעבודה וטובעים בים של עבודה שאינה מאפשרת להם להכיר מקרוב את עמיתיהם לעבודה. ברוב המקרים הם נפגשים בקפיטריה של המשרד או מכירים אחד את השנייה רק על ידי שמות במיילים. לכן, יום כיף לעובדים לא רק שיכול לרענן את שגרת היום יום הלחוצה של העובדים, אלה גם הזדמנות מצוינת לקרב בין העובדים ולאפשר להם להכיר את העובדים והמנהלים מזווית קצת שונה. כיום, כל חברה המכבדת את עצמה מציעה לפחות פעם בשנה יום כיף לעובדים אותו מארגנים לרוב מחלקת הרווחה או בעלי החברה.

הופעה ביום כיף לעובדי חברות
הפקת אירוע בשטח לחברות, מוסדות וארגונים שונים
עובדים נהנים ביום כיף של החברה

אז מה הם האופציות של יום כיף לעובדים?

חווית אקסטרים – כולם אוהבים אקסטרים ויום גיבוש שבו העובדים יתגברו על פחדים, בין אם מדובר על טיולי ג'יפים, קיאקים, טרקטורון מעופף, צניחה חופשית, חדרי בריחה, טיפוס הרים, פיינטבול, לייזר טאג ועוד מיני פעילויות מהנות שיאפשרו לעובדים לנצל את היום עד תומו ולחזור לעבודה מרוצים ומחייכים.

חוויה סולידית – אם ברצונכם לארגן יום כיף לעוברים סולידי, אך מהנה, תוכלו לשלב מגוון רב של פעילויות שיקנו לעובדים חוויה קסומה כמו – הרצאות מרתקות, סטנד-אפ, סדנאות בישול ואפייה חווייתיות, סדנת יוגה צחוק, פעילות ספורטיבית, ערב במסעדת גורמה, טיול למקומות היסטריים ברחבי הארץ ועוד מגוון חוויות בסגנון זה.

 

טיפולים על גדות הנהר בצפון במסגרת ביום כיף לעובדים
תפאורה באירוע חברה
הופעה ביום כיף לעובדי חברות

חוויה עם ערך מוסף – בשנים האחרונות נראה כי חברות רבות מנצלות את יום הכיף וגיבוש לעובדי החברה כדי לאפשר להם לתרום מעצמם ולצאת עם תחושה טובה. כיום, יש לא מעט עמותות המחפשות מתנדבים צעירים ונמרצים כמו – צער בעלי חיים, התנדבו עם ילדים בעלי מוגבלויות, שיפוץ של בתים של ניצולי שואה ונכים, התנדבות לטיולים עם ילדים מוגבלים ועוד.

חוויה מרעננת בטבע – יש לא מעט פעילויות מרעננות אותם ניתן לערוך בטבע הפתוח, כך שהעובדים יהנו מהבריזה של הטבע כמו – מסיבה בטבע עם אלכוהול, פעילות ומשחקים בטבע, סדנאות בטבע, משחקי הישרדות עם משימות בטבע ועוד מגוון רב של פעילויות נוספות.

 

אלכוהול בהפקת אירועים לחברות
תכנון, ארגון והפקת אירועים בטבע
אירוע חברה בטבע הכולל תפריט עשיר ומשתנה

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button