רעיונות לערב גיבוש

למה ערב גיבוש לעובדים כזה חשוב וקריטי

מקום העבודה הוא מקום דומיננטי מאוד עבור כל אדם. הוא מבלה שם את מרבית יומו, הוא אוסף חברים, הוא מנהל אינטראקציות וכל זאת תוך כדי שהוא צריך לדעת גם להצטיין ולקדם את עצמו, על מנת להרוויח עוד כבוד וכסף. זה לא פשוט, זה מעיק וזה סיזיפי, ואם בעבר אנשים לא היו מחליפים עבודות באופן תדיר, כיום, אנשים נשחקים במהרה ועוברים לאתגרים אחרים גם אם הם מצליחים ומרוויחים הרבה כסף. כדי להאט את השחיקה ולתת לאנשים את האפשרות לצאת מהשגרה, חברות רבות עורכות ערבי גיבוש וימי כיף מכל מיני סוגים.

המטרה של אירועי חברה וימי גיבוש היא קודם כל להוציא את האנשים מהשגרה היומיומית שלהם, מכיוון שעבודות יכולות להיות מאוד רפטטיביות. הצורך לצאת החוצה ולעשות משהו שונה, גם אם הוא קטן ולא לפי הטעם שלהם, הוא גדול מאוד. כאשר שוברים שגרה בצורה כזו, האנרגיות מתמלאות ואפשר לחזור לעבודה יום לאחר מכן בצורה שהיא יותר רעננה, ויותר טובה גם לעובד, וגם לחברה עצמה.

ערבי גיבוש עושים דבר נוסף וזה, כשמם, גיבוש. למקום העבודה מגיעים בסופו של דבר אנשים שלא היו נפגשים בסיטואציות אחרות ולעיתים, לוקח להם זמן להפוך לחברים. ערבי גיבוש מזרזים את התהליך הזה, ונותנים לעובדים חוויות משותפות, הומור שמיוצר בסיטואציה שונה, ודברים אחרים לדבר עליהם מלבד עבודה. כל הדברים הללו יוצרים חברויות וקשרים בין אנשים, כך שיהיה להם כיף יותר לבוא לעבודה. עובדים שמחים יותר אלו עובדים יצרניים יותר, וכל בעל חברה צריך לזכור זאת.

לחשוב מחוץ לקופסה

כאשר מחפשים רעיונות לערב גיבוש צריך לחשוב לעיתים מחוץ לקופסה. כמובן שגם למסיבה רגילה עם אוכל טוב יש את הערך שלה, אך כדי לייצר חוויות, שווה ללכת לפעילות כיפית כמו חדר בריחה, מירוץ של מצא את המטמון, סדנאות בישול, ערב יצירה וכו'. החשיבה על רעיונות לגיבוש עובדים צריכות לכוון למכנה משותף יחסית נמוך, כדי שלחלק מהעובדים לא תהיה סלידה ממנו, אם כי אפשר ללכת על פעילות פשוטות יחסית, ולא חייבים להנדס משהו מסובך.

יש הרבה מאוד סוגים של פעילויות שאפשר לעשות, כאשר לצורך הדוגמה, פעילות כמו פיינטבול, שנחשבת לפעילות נישתית, היא טובה מאוד, כי מדובר בפעילות פיזית קלה יחסית ומאתגרת מספיק. עם זאת, פעילות כמו הצגה או פעילות ספורטיבית ספציפית (כדורגל או כדורסל) יכולות להיות בעייתיות, מכיוון שיכול להיות שיהיו הרבה אנשים שיסלדו מכך עקב הכרות קודמת. לכן, חשבו לרוחב, ובעיקר, בצעו את האירוע בצורה איכותית.

תכנון ערבי גיבוש
ערב גיבוש לעובדים

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button