רעיונות לערב חברה מוצלח

רעיונות לערב חברה מיוחד

מחפשים הפקה איכותית לערב חברה מוצלח? הגעתם למקום הנכון! ארבל הפקות מתמחה בהפקות אירועים לחברות ליצירת אירועים ייחודים במינם! יש בנו אהבה גדולה להפקה ואהבה גדולה עוד יותר לאנשים. חשוב לנו שאתם תהנו עד הגג ואנו נדאג לכל השאר! אנו מאמינים בהפקה תוך הקפדה עד לדברים הקטנים בכדי ליצור אירוע חוויתי במיוחד ובלתי נשכח! כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר 073-7597211 ואנחנו נדאג להכל!:)

יום כיף לחברות בכינרת
רעיונות ליום גיבוש לעובדים בצפון
רעיונות ליום גיבוש צוות - רפטינג אתגרי

כל חברה המכבדת את עצמה מפיקה מידי שנה ערב גיבוש מהנה המאפשר לעובדי החברה להכיר זה את זה מזווית קצת שונה. ברוב המקרים, עובדים החברה מכירים את עמיתיהם לעבודה מזווית יותר מקצועית ופחות חברית, במיוחד מנהלים ועובדים, כך שערבים אלו יכולים לשבור מעט את הדיסטנס בין העובדים למנהלים ולאפשר להם להכיר אחד השנייה בפן שונה. הפקת ערב חברה מוצלח הוא לא עניין של מה בכך, שהרי יש צורך לתכנן היטב את הערב כדי שכולם יהיו מרוצים ויוכלו לספק לעובדים יום מהנה ומרענן.

מחקרים רבים מראים כי חברות וארגונים המרבים להפיק ערבי חברה מהנים, באופן אוטומטי העובדים בחברות אלו הם הרבה יותר מרוצים ותפוקת עבודתם עולה, לכן לא רק שמדובר על חוויה מרעננת לעובדים, אלה גם אפשרות לתת לעובדים להתרענן מהעבודה הקשה ובסופו של דבר לייעל את עבודתם. לרוב, חברות וארגונים נעזרים בחברות הפקה לצורך ערב חברתי שכזה, אך כמובן שניתן גם להפיק אותו באופן עצמאי.

טיפולים על גדות הנהר בצפון במסגרת ביום כיף לעובדים
שילוב אלכוהול באירוע חברה בטבע - ערבי גיבוש

לפרטים על שירות הפקת אירועי חברה

הבאנו בפניכם כמה רעיונות לערב חברה  – שפשוט לגזור ולשמור!

סדנאות מרעננות – אין כמו סדנאות טובות שיאפשרו לעובדים להכיר אחד את השני מזווית שונה ובכלל מדובר בערב גיבוש חברתי מושלם. תוכלו לערוך סדנת יוגה צחוק, סדנת בישול ואפייה, חריזה, יצירה, ציור ועוד מיני סדנאות מרתקות נוספות.
הרצאה עם ערך מוסף – יש לא מעט מרצים הסוחפים אליה את הקהל, כמו מאמנים אישיים, אנשים עם סיפורי הצלחה, יזמים, אמנים ועוד מיני רבים. החוכמה היא כמובן למצוא מרצה מעניין, שנון וכזה שיאפשר גיבוש חברתי לעובדים וליהנות כמה שיותר.

 

הפקת אירוע חתונה
קייטרינג לאירוע חברה הייטק
אירוע מוקפד לחברת הייטק

ערב סטנד אפ – ערב גיבוש לעובדים עם סטנדאפיסטים מוכרים הוא ללא ספק מהנה ויאפשר לעובדים להתגלגל מצחוק. זוהי כמובן אפשרות לעובדים להשתתף ולעלות לבמה ולהיות שותפים לצחוקים שיש בעבודה. לרוב, ההופעה תכלול צחוקים פנימיים הקשורים לחברה, כך שהעובדים לא יפסיקו לצחוק.

התנדבות למען הקהילה – רעיון לערב חברה או יום גיבוש לעובדים לא חייב להיות חומרי, אלה הוא יכול להיות גם עם נתינה. כיום עמותות רבות מגייסות חברות ומגוון פעילויות לערב גיבוש להתנדבות קהילתית, אם זה בצער בעלי חיים, עם קשישים, ילדים חולים או מוגבלים ועוד.

ראו גם: מגוון רעיונות לערב גיבוש

הפקת כנסים בטבע - ביום גיבוש לעובדים
הופעה ביום כיף לעובדי חברות
פעילות בים באירוע גיבוש לעובדים

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button