תכנון חופשה לעובדים עם חברה להפקת אירועים

תכנון חופשה לעובדים עם חברה להפקת אירועים

כיום כל חברה המכבדת את עצמה מידי שנה או תקופה מסוימת מתכננת חופשה עבור עובדי החברה במטרה לשבור את שגרת העבודה העמוסה, לאפשר לעובדים להתרענן ולהכיר מקרוב יותר את עמיתיהם לעבודה ואת הצוות הניהולי. חופשה יכולה להיות ליום אחד בו כל היום העובדים ייהנו מפעילות, או חופשה שיכולה לכלות לינה של יום או כמה ימים. לרוב, את החופשות מתכנונים ארגונים וחברות בימי הקיץ כאשר ישנה אווירה מהנה של חופשה והעובדים יוכלו להגיע עם בני זוגם ואפילו עם הילדים. תכנון חופשה לעובדים היא משימה מאתגרת הדורשת התארגנות מוקדמת ושימת לב לכל שלב ושלב, ולכן כיום ארגונים וחברות פונים לחברות המתמחות בהפקת ימי גיבוש וכיף לעובדים או הפקת חופשות של כמה ימים.

הפקת נופש חברה עם ארבל הפקות
יום כיף לקבוצות בג'יפים בטבע
נופשונים לחברות

למה כדאי לתכנון חופשה לעובדים בעזרת חברה להפקת אירועים?

תכנון חופש לעובדים הוא בהחלט משימה מורכבת הדורשת עבודה רבה, החל מבחירת הלוקיישן הרצוי, האטרקציות, ניהול משא ומתן מול ספקים, ריצות ממקום למקום, תכנון לוז צפוף, ארגון הסעות, אולי גם טיסות והרשימה עוד ארוכה. ולכן, חברות וארגונים מעדיפים שלא לבזבז זמן יקר על ארגון ותכנון החופשה ופונים לחברת הפקות אירועים המתמחות בהפקת אירועים וחופשות עבור עובדי החברה. חברת ההפקות תוכל לתכנן את החופשה ממש מא' ועד ת' ולוודא כי החופשה תהיה במסגרת התקציב הרצויה, כאשר כל הגורמים בחופשה יתוכננו בקפידה ועל פי לוז מסודר מראש. מובן שחברת ההפקות ישלח מפיק או מפיקה שיהיו בקשר עם מחלקת הרווחה או עם מי שאחראי על הארגון וכך הם יוכלו לתכנן חופשה חלומית שתאפשר לעובדים לנצל כל יום בצורה נהדרת.

הפקת אירועים בטבע
בריזת ים על היאכטה ביום כיף לקבוצות
הפקת אירוע בטבע

היתרונות של תכנון חופשה עם חברת הפקה

חיסכון בכסף

חברת הפקה מכירה ספקים רבים איתם היא עובדת בשיתוף עולה והם יוכלו להעניק עבורכם הנחות משמעותיות ודילים שווים במיוחד לחופשה.

ניהול מסע ומתן

חברת ההפקות תנהל מסע ומתן בין הספקים השונים וכך תבטיח לכם מקסימום הנאה וכמה שיותר אטרקציות מהנות לחופשה. חשוב לציין כי יש לא מעט ספקים איתם יש להתקשר בתהליך ארגון החופשה, אם זה חברות נסיעות, מלונות, הסעות, מסעדות, השכרת אוהלים לאירועים, חברות קייטרינג ועוד. חברת ההפקות תרוץ עבורכם ותקבל הצעות מחיר כדי שהחופשה תהיה מושלמת.

לוז מלא

החברה תדאג לתכנן היטב את החופשה על ידי לוז צפוף, מה שיאפשר לעובדים ליהנות מכמה שיותר אטרקציות ומקומות בילוי, אף על פי שלרוב מדובר על כמה ימים בודדים, או אפילו מדובר על חופשה של יום אחד. מובן שכל האטרקציות יבחרו בשיתוף עולה מלא עם צוות המארגנים כדי שיתאימו לאופי העובדים וגילם.

דאגה לכל פרט ופרט

חברת הפקת אירועים תדאג לכל פרט ופרט בחופשה כדי למקסם אותה כמו – חולצות ממותגות לעובדים, מוצרי קד"מ שונים ועוד.

שיט בספינה בנופש חברות של ארבל הפקות

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button