5 טיפים להפקת אירוע מוצלח בטבע

5 טיפים להפקת אירוע מוצלח בטבע

אירוע בטבע נהפך לטרנד לוהט וניתן להבין למה. בעוד בעלי אירועים מחפשים אירוע מושלם שיקנה לאורחים חוויה מושלמת, הם שוכחים כי דווקא אירוע במיקום שאינו שגרתי יכול לעשות את העבודה ולהקנות לאורחים חוויה מושלמת. הפקת אירוע בטבע היא בחירה מושלמת, שהרי המזג האוויר הים תיכוני בארצנו הקטנטנה מאפשר לנו ליהנות ממזג אוויר מושלם כמעט בכל עונות השנה. אולם, כדי להפיק אירוע שכזה עליכם לדאוג לעניין הלוגיסטי, אך אל דאגה, כיום ניתן באמצעות חברות להפקת אירועים להפיק אירוע מושלם ומתכונן היטב מבחינה לוגיסטית.

פעילות גיבוש בטיול מאורגן קבוצתי
הפקת אירוע בשטח לחברות, מוסדות וארגונים שונים
נוף בהפקת אירוע בטבע

אז בואו נראה על מה חשוב לשים דגש בעת הפקת אירוע בטבע

תכנון נכון מראש

הכל מתחיל בתכנון נכון של האירוע בטבע , כאשר ההמלצה היא לבחור בחברה להפקת אירועים המתמחה בהפקת אירועים בטבע. אך במידה והחלטתם להפיק את האירוע באופן עצמאי, עליכם לתכנן הכל מראש ולבצע רשימת משימות ולעקוב אחריהן עד שהן הסתיימו לגמרי.

תיחום האירוע

כיוון שמדובר בשטח פתוח, עליכם לתחום את המקום כדי לאשר לאורחים ליהנות מפרטיות. את האירוע תוכלו תחום על ידי אוהלים אותם ניתן להשכיר על ידי חברות המציעות ציוד להשכרה לאירועים הנערכים בטבע הפתוח. כמו כן, תוכלו לתחום את האזור באמצעות גדרות המיועדות לאירועים מסוג זה.

ציוד לוגיסטי המותאם לאירועים בטבע

יש לא מעט ציוד אותו יש לארגן מראש, הרי לבל נשכח כי מדובר במקום פתוח ללא תשתיות. לכן, תוכלו גם כאן להיעזר בחברות המציעות ציוד להשכרה כמו – שירותים כימיים, גנרטורים, תאורה, הגברה, מערכות ישיבה, במה לתקליטן ועוד.

הגנה מפני חרקים ומזיקים

כחלק מתהליך של הפקת אירוע בטבע יש דברים שצריך לקחת בחשבון כמו בעלי חיים. הטבע הפתוח מזמן בעלי חיים שונים כגון חרקים ומעופפים שיכולים לגרום לאי נוחות לאורחים, לכן כדאי לשים לב לנושא זה. תוכלו לרכוש נרות מיוחדים המרחיקים חרקים ומזיקים או לבצע ריסוס יסודי של המקום ולזכות מנוחות בלתי מתפשרת.

חנייה והכוונה לאורחים

חשוב לדאוג להכוונה מלאה לאורחי האירוע וגם לחנייה מסודרת, הרי וודאי לא תרצו כי האורחים יסתבכו להגיע לאזור. תוכלו לבצע זאת על ידי שלטים מוארים או מפה המכוונת את האורחים עד למקום האירוע.

ערב גיבוש - ראפטינג

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button