5 טיפים להפקת מסיבה בת מצווה בלתי נשכחת

מה את מעדיפה טיול לחו"ל או מסיבת בת מצווה?

אם השאלה הזו מזכירה לכן נשכחות כנראה שאתן לא לבד. בכמה שנים ספורות חגיגות בת המצווה השתנו מקצה לקצה. אם בעבר הילדים התבקשו לבחור בין אירוע גדול למסיבה, היום מרבית ההורים ישקיעו המון באירוע נוצץ ובנוסף יארגנו טיול לחו"ל.

מעבר להוצאות הכספיות הנלוות לחגיגות בת ובר המצווה, נדרש מההורים להשקיע זמן ומחשבה בארגון המסיבה עצמה. על מנת להקל עליך את נושא תכנון האירוע, הכנו עבורך 5 טיפים מרכזיים לתכנון והפקת מסיבת בת מצווה בלתי נשכחת!

(1) רצון כלת השמחה

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא למלא את רצון כלת השמחה. כמובן שאם הבת שלכם קופץ מעל הפופיק ומגזימה בבקשותיה כדאי לעשות איתה שיחת תיאום ציפיות. התייעצו עם הבת שלכם ובדקו את העדפותיה, האם היא מעוניינת במסיבה מעורבת ( משפחה וחברים יחדיו ) או האם היא מעדיפה אירוע מצומצם יותר. בדקו אילו הפעלות היא הייתה מעוניינת לשלב באירוע ומה עשוי לשמח ולהפתיע את חבריה.

(2) ארגון האירוע בהתאם לתקציב

אמנם מדובר באירוע של פעם בחיים, אך מומלץ להחליט מראש על התקציב הכולל של הפקת בת מצווה ולבדוק מספר אופציות של אולמות, גני אירועים ומרכזים שונים. בחנו את הלוקיישנים ובדקו איזה מבין המקומות מתאים לאירוע מבחינת מס' משתתפים, עלויות ומוצרים נלווים. מומלץ לבחור באטרקציה מרכזית אחת ובה להשקיע את מירב הכסף. ניהול רשימה מסודרת של כל הוצאות האירוע תעזור לכם לעמוד בתקציב שקבעתם מראש.

(3) בת מצווה ברוח מסורתית

קיימת אופציה של עלייה לתורה לבנות בבתי כנסת רפורמים וקונסרבטיבים. בדקו אם זה משהו שעשוי לעניין את הבת שלכם ואתכם. יכול להיות שתופתעו לגלות שאירוע כזה מרגש ומלמד לא פחות מטקס בר המצווה ואף מעניק ערך מוסף לכל הנושא.

(4) הפתיעו את האורחים - בחירת אטרקציה מלהיבה

אם תעברו בין מסיבות הבר והבת מצווה השונות, תתקשו להבדיל בין מסיבה אחת לאחרת. על מנת לספק לבתכם ולחבריה אירוע בלתי נשכח, חפשו אטרקציה הפעלתית שונה ומעניינת. מבין האופציות בדקו ביחד עם בתכם איזו אטרקציה הכי מלהיבה אותה ומה לדעתה מבין האטרקציות הכי תפתיע ותשמח את חבריה. במידה ואתם מחליטים שלא להוסיף אטרקציה מעבר להפעלות הדי ג'י, מומלץ לדבר עם מס' אנשי מקצוע ולבדוק מה השירות שלהם כולל והאם הם מספקים הפעלות בנוסף.

(5) קישוט ואבזור האולם

הטיפ החמישי והאחרון – תדאגו לאווירה. קישוט הלוקיישן חשוב מאוד ליצירת אווירה חגיגית. לרוב נושא הקישוט לא מקבל את מלוא תשומת הלב המגיע לו, אך קישוט ואבזור חכם של האולם יספק את אפקט ההפתעה שאתם מחפשים ויותר מכל ישמח הן את כלת השמחה והן את אורחיה. ניתן לשכור שירות של הפעלות בלונים, מעצבי אירועים או להחליט על קונספט ולקשט בעצמכם.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button