5 טיפים ליום גיבוש מושלם

5 טיפים ליום גיבוש מושלם

הנושא של יום גיבוש לעובדים מכיל בתוכו תחומים רבים ומגוונים. היום יש מיליון ואחת מקומות לחגוג בהם וכולם מציעים אווירה שונה ומגוונת, פעלויות שונות ואטרקציות יחודיות. אז איך נוכל לתכנן בתוך כל השיגעון הזה את יום הגיבוש המושלם?

בכתבה זו אספנו לכם מספר טיפים אשר יהפכו את יום הגיבוש לעובדים שלכם ליום שלא יפסיקו לדבר עליו.

אז איך הופכים את יום הגיבוש לבלתי נשכח?

בחירת האופי של האירוע

אתם יודעים הכי טוב מהו האופי של העובדים שלכם. לכן נסו להתאים את אופי האירוע שלכם למה שהם יאהבו ולא לנסות לשנות את התחביבים שלהם. אם נראה לכם שיתאים להם יותר ערב גיבוש לעובדים בסגנון של מסעדה\בר אל תנסו לקחת את זה רחוק מידי ולהציע להם פעילות אקסטרים כזאת או אחרת, כי ברוב המקרים, האירוע יהפוך לכישלון.

בטיחות

אחד הפרמטרים היותר קריטיים שיש יותר לשים לב אליהם זה עניין הבטיחות של היום הזה. הקפידו לוודא שלמקום שאליו אתם מוזמנים יש את כל רישיונות העסק ההכרחיים, ביטוח, נגישות לנכים וכו'. לצערנו נזקים תמיד יכולים לקרות בכל מקום, אז חשוב מאוד שתגנו על עצמכם ועל העובדים שלכם. גם אם זה יהיה הנזק הכי קטן, הוא עדיין יכול להשפיע על הצלחתו של יום הגיבוש

ימי גיבוש לעובדי חברות במרכז הארץ

האווירה

זוכרים את הפקת נשף הסיום שלכם? איזו אווירה מטורפת הייתה באוויר, ההתרגשות, ההרגשה של הסיום ומה שהכי חשוב זה שכל החברים היו ביחד. נסו להפיץ את אותה ההתלהבות גם בחלל העבודה שלכם, ככל שתדברו על זה יותר במשך יום העבודה, ככה יום הגיבוש יהיה יותר מוצלח ומהנה, מניסיון שלנו.

המיקום

נסו לחשוב על הלוקיישן שמתאים לרוב חברי הצוות, אם האירוע שלכם כולל בתוכו אלכוהול אז קחו בחשבון שאנשים לא ירצו לשלם 200 שקל על מונית וגם לא 100, ומצד שני גם ירצו לשתות ולא להיות הנהגים התורנים בערב הזה. לכן לפני סגירת המקום נסו לחשוב מהו המקום המרכזי ביותר לכולם.

לסיכום:

יש לזכור שערב הגיבוש שלכם נבנה מהעובדים שלכם בחברה, מהמקום שתבחרו לערוך בו את האירוע ומהאווירה שתיווצר בזמן הציפייה.

 

אירוע חברת הייטק בפורים עם הופעה
הפקת אירוע חתונה
תמונת עובדים ביום כיף על החוף

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button