הפקת אירועים לחברות הייטק ברמה אחרת!

הפקת אירועים לחברות הייטק

הפקת אירועים לחברות

לארבל הפקות מעל 20 שנות ניסיון בהפקות אירועים לחברות הייטק. עם הידע המקצועי הרב שצברנו עם השנים אנו נפיק לך אירוע באיכות בלתי מתפשרת לחוויה בלתי נשכחת! השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לשאר! 🙂

ארבל הפקות הפכה לאחת מחברות ההפקה המנוסות והאיכותיות ביותר בהפקת אירועים לחברות הייטק עם רזומה עשיר בלקוחות מרוצים כגון – מייקרוסופט, אשבל, סאפיינז, אדג'ילנט, ארד טכנולוגיות , סאן דיסק ועוד ועוד…

ערב חברה לחברות הייטק של ארבל הפקות
אירוע חברת הייטק בפורים עם הופעה
תפאורה באירוע חברה

חברות הייטק רבות מכירות בחשיבות שבירת השגרה והבילוי המשותף, ומקיימות אירועים עבור העובדים. לשם כך דרוש צוות מקצועי הבקיא בתחום של הפקת אירועים לחברות הייטק ויידע איך להפיק את האירוע או היום המוצלח, המהנה והמתאים ביותר – הן לעובדי החברה, הן להשקפה העולם של המנהלים הבכירים.
אירועים ופעילויות אלו קריטיים בבנייה ובגיבוש העובדים, מביאים לידי ביטוי שפה ייחודית פנים ארגונית, משפרים את התקשורת הבין אישית, הדינמיקה בין העובדים, ומסתיימים ב"היי" ובאנרגיות גבוהות במיוחד – אנרגיות שהעובדים מגיעים אתם חזרה למשרדים ביום שאחרי.

קייטרינג לאירוע חברה הייטק
הפקת אירוע לחברת הייטק

חטיבת הארגונים ב"ארבל הפקות" הפקת אירועים לחברות תקבלו שלל פתרונות בארגונים גדולים בינוניים וקטנים, בתחומי פיתוח צוות, גיבוש, חיבור לארגון ויצירת אווירה משתפת פרודוקטיבית בצוותי עבודה בארגון ועוד.

אירוע מוקפד בהתאמה לצרכים ולתקציב מוגדר מראש

למרות שנדמה שמדובר בחברות עתירות תקציב שיכולות להפיק כל אירוע שירצו, בפועל אין המצב כזה. ב"ארבל הפקות" אנחנו מתמחים להוציא לפועל תכניות ברמה הגבוהה ביותר ותחת תקציב מוגדר מראש.
אנו ממליצים תחילה להחליט על גובה התקציב שיועמד לטובת הפקת האירוע. לאחר מכן צריך לבנות את מכלול הפעילויות, ביניהם אטרקציה או פעילות מרכזית , בנוסף לפעילויות הנלוות ,התכנית הבידורית, אופי הארוחות, עד שמגיעים לחליפה המושלמת ביותר עבור החברה הספציפית בה מדובר.

מה שחשוב בעת הפקת אירועים לחברות הייטק הוא הגיבוש ושבירת השגרה עבור העובדים. הזדמנות עבורם להכיר זה את זה, להיפגש מעבר לשעות העבודה, לראות אלה את אלה בבגדים השונים מאלה שאתם נהוג להגיע לעבודה מדי יום וכמובן לפגוש עובדים ממחלקות אחרות שההכרות אתם פחות מעמיקה או חזקה. אירוע בחברת הייטק הוא בעצם אירוע גיבוש.

הופעה ביום כיף לעובדי חברות
רעיונות ליום גיבוש לעובדים בצפון
אירוע חברה אקסטרים להייטק

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button