הפקות כנסים

הפקת כנסים

מה צריך לדעת על הפקת כנסים מקצועיים?

מחפשים חברה מקצועית לביצוע הפקת כנסים? הגעתם למקום הנכון! חברת ארבל הפקות אירועים מתמחה בהפקת כנסים ברמה גבוהה.

אנו מאמינים כי בכדי ליצור אירוע שישאיר את חותמו ויביא לרושם הרצוי, יש להשקיע בהפקה תוך הקפדה עד לדברים הקטנים ביותר ליצירת אירוע ייחודי.

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר 073-7597211 ואנחנו נדאג להכל! 

ארגון והפקת כנסים לאירועים נחשבת בימינו אלטרנטיבה פופולארית מאוד, חברות רבות  נעזרות בשירותי הפקה אלה למטרת ימי עיון, סדנאות, כנסים והרצאות.

כל הפקה מסוג זה או אחר מיועדת לקהל יעד שונה, כמו כן הנושאים המדוברים בה הם מגוונים ומותאמים למנעד מטרות; לחברה שמעוניינת לצ'פר את העובדים שלה ביום כזה, או כנס שמטרתו שיתופי פעולה עם לקוחות חדשים, רכישת משקיעים, כנס שיווקי, חברתי ועוד.

הפקת כנסים לחברות
הפקת כנסים בטבע - ביום גיבוש לעובדים
ארגון כנס מקצועי

כיצד בעל מקצוע יכול להוסיף ערך מוסף להפקת כנסים?

ארבל חברת הפקות אירועים מתמחה גם בתחום הפקת כנסים, הפקת ימי עיון או ארגון כנסים משדרים רצינות של כל בית עסק או חברת הפקות. המטרה בארגון כזה היא להרחיב את הידע, להיחשף לנושאים תרבותיים ולהעשיר את הלקוח- זה ערך מוסף עצום עבור הארגון ומשדר ללקוחות ולעובדים מקצועיות ורצינות, כמו כן זו השקעה נבונה לטווח הרחוק, כי מלבד הערכים שהיא מייצרת, היא יכולה לנצל את המעמד לפלטפורמה שיווקית מוצלחת עם המוצרים שהיא רוצה לחשוף או התכנים והמסרים שהיא מעוניינת לפרסם לכל קהל היעד.

הפקת כנס 80 שנה
הפקת כנסים לחברות
הפקות כנסים מקצועיים לארגונים

מה תפקידה של חברת הפקות בעת הפקת כנסים?

חברת הפקות שעוסקת בנושא של הפקת כנסים שבה תבחרו, תסייע לכם להרים יום כזה ותהייה אחראית על מספר רב של תפקידים; היא זו שתדאג להזמנת המקום בו יתקיים הכנס, היא תעזור למימוש כל הגורמים יחד, היא תהייה בקשר עם כל הספקים, תהייה אחראית על תאורה של המקום, הגברה, מסכים, ותדאג שהכל יעבוד. כמו כן היא תהייה אחראית גם איך המקום יראה, מה יהיה אופי העיצוב שלו, על האוכל והכיבוד שיחולק בזמן הכנס. כל תקלה שתיגרם, היא תצטרך לתת מענה ולפתור אותה על מנת שהחברה המארגנת תהייה פנויה להרצות, לקבל את אורחיה ולהתפנות אליהם.

הפקת כנסים ממוחשבים
הפקת כנסים

מה חשוב בהפקת כנסים?

כשניגשים להפקת כנס רצוי להתחשב במספר פרמטרים על מנת שהכנס יעבור בהצלחה.

הזמן –  החברה צריכה להיות פנויה עבור הפקה של יום כזה, לא כדאי לתכננן יום כזה בתקופה של עומס בעבודה, צריך להתפנות לכל האלמנטים שמציבים יום כזה על מנת שיצליח ולכן היא צריכה למצוא את הזמן הנכון כדי לדעת לנצל את האירוע ולמקסם אותו הכי טוב למטרותיה.

ארגון כנסים נכון – רצוי להכין רשימה מסודרת של כל מי שעתיד להשתתף בכנס. למצוא מקום נכון שמשדר מקצועיות ורצינות ומתאים להלך הרוח של ההפקה. לדאוג שביום כזה יהיו חוברות ועלונים עם לוגו של החברה שיפיצו תוכן שיווקי.

פינוקים – כל כנס, הפקה וארגון כנסים צריך לדאוג גם לשי קטן לאורחים שמסמל את הכנס או את החברה, זאת דרך להבעת תודה והערכה לכל מי שמגיע. וכמובן, חשוב לא פחות, כיבוד יוקרתי עם יינות טובים, מה שתמיד משלים את האווירה וצובע אותה בנופך יוקרתי ומרשים.

אירוע עסקי רשמי עם לקוחות החברה
ארבל הפקות - ארגון כנסים ברמה הגבוהה ביותר

מדוע לבחור בארבל הפקות אירועים להפקת הכנס שלכם?

אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך החל מגיבוש הרעיון, פיצוח הקונספט ועד לשלב התכנון דרך בחירת הספקים האיכותיים ביותר ועד שילוב אטרקציות ואומנים מהטובים בארץ.

בחירת ספקים – כשזה נוגע לארגון והפקות כנסים חשוב לבחור את הספקים כמו שצריך, אנו עובדים עםם הספקים המובילים בארץ:

בתחום הקייטרינג, מערכות ההקרנה וההגברה החדשניות ביותר- כולל את כל החידושים העדכניים ביותר בענף.

בחירת הלוקיישן לכנס – כאשר ניגשים לארגון כנסים אחד הפרמטרים החשובים הוא בחירת הלוקיישן,, בין אם זה אולם מיוחד באווירה אשר תתרום לאווירת הכנס הכללי אז מלון מפואר יכול לספק את האווירה אשר אנו רוצים לקבל.

תמיכה ייעוץ וליווי – בארבל הפקות נספק לכם את התמיכה המקיפה ביותר בארגון כנסים, בבניית  התכנים והמרצים שיהוו את מרכז הכובד בכנס.

כמו כן, ב"ארבל הפקות" מומחית בתחום הפקת כנסים מחושבים –  אנו משלבים בכנסים אופציה של "כנסים ממוחשבים, בהם לוקחים חלק שלטים אלחוטיים מתוחכמים, בעזרתם, הקהל לוקח חלק פעיל במתרחש בכנס ,והופך את כל הכנס לאינטר אקטיבי ולחוויה מהנה, כי כל אורח מעורב במתרחש!

בחברת "ארבל הפקות" חברת הפקות מקצועית, מתמחים בהפקת כנסים מןצלחת שמניבה פירות שהעובדים והלקוחות שלכם לא ישכחו!

ארבל מפיקים אירוע יוקרתי לחברת הייטק
אירוע עסקי כמו הפקת כנסים זה אירוע עם חשיבות רבה

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button