הגיע הזמן להנות!

יום כיף לחברות

ימי כיף לחברות הם הזמן המושלם להכיר את העמיתים לעבודה ממבט קרוב יותר.

אירוע מעין זה מצריך תכנון מקצועי עד לפרטים הקטנים בכדי להבטיח יום שיצור תחושת שייכות וגאוות יחידה בקרב העובדים והכי חשוב, יגבש אותם!

עם הידע המקצועי הרב שצרבנו ב20 שנות ניסיוננו, אנו בארבל הפקות מבטיחים לכם יום כיף חוויתי במיוחד שהחברה כולה לא תשכח לשנים רבות!

אז השאירו פרטיכם ותנו לנו לארגן את השאר! 🙂

הפקת אירועים בחוף הים
הפקת ימי גיבוש לחברות בטבע לאיחוד העבודים
שילוב הופעה ביום כיף

לא עוד יום עבודה רגיל

למעשה ביום יום לא ניתנת ההזדמנות כל העת לגלות אמפתיה ותחושת הוקרה כלפי העובדים ואסור לשכוח שמאחורי כל עובד עומד עולם ומלואו. כאשר מנהל או בעל עסק של חברה משקיע בעובדיו התוצר הוא מידי, זה מחדיר בהם תחושת הערכה ומוטיבציה ובסופו של דבר גורם להם להרגיש נחוצים ואהודים. יום כיף לחברות יעלה את תפוקת עבודתם, כך שכל הצדדים יצאו מרוצים. יום כיף לחברה עושים רק עם ארבל הפקות !

יום כיף לחברת סוגת על יאכטה
הפקת אירוע בשטח לחברות, מוסדות וארגונים שונים
הופעה ביום כיף לעובדי חברות

כיצד מארגנים ימי כיף?

ראשית כל יש לבחור את החברה המתאימה שתארגן את ימי הגיבוש בהתאם לאופי החברה ולסוג העובדים. יש היום מגוון של חברות שיודעות לספק את החוויה המיוחדת הזו וליצור יום שלא אתם ולא העובדים שלכם תשכחו. בכל יום כיף לחברות תתלווה גם ארוחה טעימה ועשירה באמצעות קייטרינג או במסעדת גורמה. על מנת לארגן ימים מיוחדים מסוג זה דרושה יצירתיות ומעוף. חשוב מאוד שהמשתתפים באירוע ייהנו ולא ימצאו עצמם משועממים לרגע. חשוב להקפיד להתאים את אופיו של האירוע לקהל היעד. יום גיבוש לחברה או יום כיף לעובדי הייטק, לא יהיה דומה במהותו לערב חברה המיועד לעוסקים בתחום מקצועי שונה לחלוטין. חברה בעלת ניסיון תיקח בחשבון את כל אלה  על מנת ליצור את האירוע האולטימטיבי שמתאים לאופי החברה.

פעילות בים באירוע גיבוש לעובדים
יום כיף לעובדי חברות על החוף
אטרקצית בננות בכנרת ביום כיף של חברות

יום שכולו חוויה

המשימה מעט מורכבת כשמדובר בהרבה אנשים שכבר מכירים וחוו ימיי גיבוש לחברות או ימי כיף, הרי בסופו של דבר חשוב מאוד לרגש ולהפתיע את המשתתפים באירוע, וליצור יום שהוא מקורי ומפתיע ושכולם יצפו לקראתו. חוויה שבה העובדים יצלמו וירצו לשתף ימים ארוכים גם לאחר יום הכיף. לפני ארגון האירוע יש לתכנן תוכנית מלאה וברורה, לקבוע מה סדר הפעילות עבור כלל המשתתפים, מה ירגש אותם, מה יכול לאחד בין כולם. כמו כן יש להציע כיבוד ואוכל משובח, יין ואלכוהול שיכול להתסיס את האווירה ולשחרר את כולם. כאשר הקונספט הוא מדויק, אחוזי ההצלחה של יום גיבוש לחברה יהיה גדול יותר. כדאי לבחור בחברה שתדע להציע ללקוח כמה שיותר אופציות ופינוקים לעובדים, לצוות המארגן או לחברי הקבוצה.

חשוב לזכור, עובדים מרוצים ומסופקים, שמרגישים שהשקיעו בהם, שהעניקו להם תחושת הערכה יהיו בסופו של דבר גם עובדים טובים יותר ונאמנים שירצו לתרום את כל כולם לעבודה ואפילו מעבר לך.

פעילות משותפת על חוףהים עם עובדי החברה
ימי גיבוש לחברות עם כל המשפחה
ארוחה משובחת ליום כיף של חברת קצא''א

למה דווקא איתנו?

חברות רבות במשק הבינו כבר את חשיבותו של אירוע רווחה מסוג זה, אנו בארבל הפקות אירועים מספקים שירותי הפקת ימי כיף לחברות בהתאמה אישית.

יום כיף לחברות עם ארבל הפקות אירועים מתחיל בפגישה עם מפיק מנוסה, אשר יבין את צרכי ואופי החברה.

יש לנו את הכלים , הספקים והשירות הטוב ביותר להפקת ימי גיבוש לחברות וערב חברה ייחודי שהעובדים שלכם לא יישכחו.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לגלריה ולהתרשם ממגוון האירועים שהפקנו למיטב החברות והארגונים במשק.

הופעת ביום כיף לחברה
ימי גיבוש לחברות בכינרת
רעיונות ליום גיבוש צוות - רפטינג אתגרי

הגיע הזמן ליום הכיף בחברה!

ימי כיף חברה ולעובדים הנו חלק אינטגרלי מכל חברה קטנה או גדולה. מרבית האינטראקציה בין העובדים בחברה מצומצמת למספר עובדים ומקושרת לנושאי העבודה עצמה. אין זה פלא כי עולם העסקים השכיל להבין כי עובדים טובים הם עובדים שמחים ועובדים שמחים הם עובדים מגובשים!:) אז איך בעצם בוחרים מה יהיה ביום הכיף של החברה?

עם מאות הפקות של ימי כיף  במהלך השנים, אנחנו בארבל הפקות גיבשנו עשרות תכניות אידאליות שיבטיחו את הגיבוש המושלם וגאוות היחידה לעובדיכם. הערך העליון אצלנו הוא אהבת הארץ ודרכו אנו מעצבים ומתכננים את היום המיוחד.

בארבל הפקות יש תשוקה ואהבה אמתית להפקות אירועים בכלל וימי כיף בפרט ועם מעל 20 שנות ניסיון צברנו לא מעט ידע מקצועי שיבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת מלאה בריגושים. עם מגוון ימי כיף לעובדים בקונספט משתנה, החל מchill out בטבע, מתחמי זולה וטיפולים עד לחוויות אתגריות של משימות גיבוש, כל מה שנשאר הוא לבחור איזה יום כיף הכי מגניב אתכם ואנחנו נדאג לשאר! 🙂

אדיר מילר מופיע ביום גיבוש חברתי
עובדים מרימים כוסית ביום כיף לחברות
יום כיף לעובדי חברות על החוף

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button