הטרנד החדש שהקורונה הביאה איתה: הפקת אירועים בים

הקורונה שיבשה לכם את התוכניות בנוגע לאירוע אותו תכננתם? זה הזמן להפוך לימון ללימונדה ולהכיר את הטרנד החדש של עולם האירועים: הפקת אירועים בים!

ענף האירועים כפי שהכרנו אותו עד להתפרצותה של הקורונה, לא יחזור לחיינו במהרה, וזה הזמן להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא ולהכיר את הטרנדים החדשים שהקורונה הביאה איתה לענף האירועים, וביניהם: הפקת אירועים בים. מכיוון שמדובר בסוג של אירוע המתקיים בשטח פתוח, אירועים בים בתנאי קורונה מאפשרים לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים וביניכם: כמות גדולה של משתתפים מזו המותרת בהתאם למגבלות "התו הסגול" באולמות אירועים מקורים, חופש פעולה רחב יותר בנוגע לשמירת מרחק ויתרונות נוספים המתאפשרים לנוכח העבודה שהאירוע אותו אתם רוצים לחגוג מתקיים תחת כיפת השמיים ובשטח פתוח.

אירועים בים - מה חשוב לדעת?

הפקת אירוע בים נכללת בקטגוריית אירועים בשטח, ולכן, הליכי התכנון של כל סוגי האירועים אותם תהיו מעוניינים לקיים בחוף הים ו/או בסמוך אליו, חייבים להיעשות בהתאם לתקנות השונות המתייחסות לאירועים בשטח פתוח, לרבות,השגת אישורים נדרשים לצרכי קיום אירוע בסדר גודל כזה או אחר בשטח פתוח. חשוב לציין שלאורך קו החוף של מדינת ישראל, ישנם לא מעט מתחמי אירוח בהם ניתן לקיים אירועי חוף מרעננים במסגרת כל אירוע פרטי או עסקי אותו אתם מעוניינים לקיים. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לבחור רצועת חוף מסוימת , לגייס את האישורים הנדרשים לצורך הפקת אירוע במקום ולהתארגן על כל האלמנטים ההפקתיים הנדרשים לצרכי הפקת האירוע.

ארבל הפקות - כתובת מקצועית אחת לכל תהליך ההפקה

הפתרון ההפקתי אותו אנו מציעים לכם בחברת ארבל הפקות, הוא למעשה פתרון כולל ומקיף לכל צרכי האירוח וההפקה הנחוצים לכם למטרות קיום אירועים בחופי הים השונים לאורך רצועת החוף בישראל, החל מהגשת אישורים רלוונטיים לקיומו של האירוע, דרך הקמת מתחם אירוח המותאם לאופי וסוג האירוע אותו תרצו לקיים בנקודת החוף בה בחרתם ועד לתפעול האירוע מתחילתו ועוד סופו.

בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו לצורך כך נכללים: שירותי הגברה ותאורה, שירותי מוסיקה, שירותי קייטרינג ושירותי בר, שירותי צילום, שירותי עיצוב ותפאורה, שירותי תוכן והפעלת אטרקציות ושירותי אירוח והפקה נוספים המותאמים באופן פרטני לסוג ואופי האירוע.

חשוב לנו שתדעו: כל פתרונות האירוח וההפקה המוצעים על ידינו, מיושמים בהתאם להנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע לקיום אירועים בשטח פתוח בכלל ובכל הנוגע לקיום אירועים תחת מגבלות הקורונה.
לרשותנו, ניסיון הפקתי של למעלה מ-20 שנה בתחום הפקת אירועים בשטח, כאשר ברשימת לקוחותינו לאורך השנים תוכלו למצוא את החברות המובילות ביותר במשק לצד מאות לקוחות פרטיים ועסקיים אשר שכרו את שירותי ההפקה שלנו לטובת אירועים בשטח פתוח, כולל אירועים בים.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button