הפקת חתונה ייחודית תחת מגבלות הקורונה

מתכננים חתונה בזמן הקרוב?

מחפשים פתרון ורעיון מבריק להפקת חתונה ייחודית תחת מגבלות הקורונה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת ארבל הפקות, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי אירוח והפקה בדרך לחתונה השנה…גם בימי קורונה.

ההתמודדות עם נגיף הקורונה אילצה את כולנו להסתגל למציאות חיים חדשה במסגרתה אנו לא יכולים לקיים אירועים במתכונת הישנה ונדרשים לקיים אירועים תחת מגבלות שונות הנקבעות על ידי משרד הבריאות. יחד עם זאת, גם בתקופת קורונה ניתן לקיים אירועי חתונות מיוחדות, מרגשות ובלתי נשכחות, וכל זאת בהתאם להליך תכנון חתונה מקצועי במסגרתו מושם דגש על אכיפת ההנחיות הנדרשות, חיטוי קורונה לאירוע יסודי ותכנון מיטבי של כל מרכיבי האירוח וההפקה? כיצד עושים זאת נכון? בשביל זה אנחנו כאן עבורכם!

ארבל הפקות - מתמחים בהפקות מיוחדות גם תחת מגבלות הקורונה!

הפקת חתונה באמצעותנו הינו שירות מקצועי במסגרתו מושם דגש על כל הפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את אירוע החתונה עליו אתם חולמים, וכל זאת גם תחת מגבלות הקורונה בכל הנוגע לקיום ואירוח אירועי חתונה. שירותי ההפקה השונים המוצעים על ידינו במסגרת תכנון חתונות מיוחדות כוללים:

סיוע בבחירת הלוקיישן הנכון לאירוח אירועי חתונה תחת מגבלות הקורונה – הידע והניסיון אותו אנו מביאים מענף הפקת אירועים בטבע, מאפשר לנו לבחור (יחד איתכם) את הלוקיישן הכי מיוחד והכי מותאם לאירועי חתונה תחת מגבלות הקורונה.

תכנון לוגיסטי לקיום אירועי חתונה בשטח – במידה ותבחרו לקיים את אירוע החתונה שלכם תחת כיפת השמיים באחד מהלוקיישנים המומלצים על ידינו, אנו נגבש עבורכם תכנית לוגיסטית להקמת מתחם אירוח בשטח המיועד. התכנון הלוגיסטי שלנו משלב בתוכו את כל מערכות האירוח וההפקה הנחוצות לכם בשטח המתחם, החל ממערכות ישיבה ופינות ישיבה מפנקות, דרך מערכות הגברה ותאורה ועד למערכות תפאורה, מערכות שירותי בר וקייטרינג וכדומה.

שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוג הקייטרינג לאירוע

שירותי תוכן ואטרקציות מלהיבות

שירותי עיצוב חופות בהתאם לקונספט האחיד של האירוע

ושירותי אירוח והפקה נוספים ההופכים כל אירוע חתונה בטבע ו/או באולם אירועים לאירוע מרגש, מיוחד ובלתי נשכח גם בימי קורונה.

ארבל הפקות, למעלה מ-20 שנות הפקה ברמה הגבוהה ביותר!

חברתנו פועלת בענף האירועים וההפקות זה למעלה מ-20 שנה, ולאורך כל השנים אנו מקפידים לחדש ולרענן את השורות בהתאם לטרנדים כאלו ואחרים בענף האירועים וההפקות. הניסיון המקצועי שלנו בפתרונות הפקה בשטח לצד המיומנויות המקצועיות שלנו בתכנן אירועים פרטיים ועסקיים כאחד, מבטיח גם לכם אירוע חתונה ייחודי ונוצץ המותאם לכל מגבלות הקורונה ולכל דרישות האירוח וההפקה הנחוצות לכם. אם גם אתם עומדים להתחתן בימי קורונה, זה הזמן ליצור אתנו קשר ולהבטיח לעצמכם אירוע בלתי נשכח, מיוחד ומרגש. ליצירת קשר

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button