הפקת חתונת בוטיק בחו"ל

הפקת חתונות בוטיק בחו"ל

קבלתם החלטה להתחתן בחו"ל? אל תטעו לחשוב שהחתונה שלכם חייבת להיות בעירייה – דהיינו חתונה צנועה, משום שאתם יכולים להפיק חתונה מרשימה. הפקת חתונות בחו"ל כוללת את בחירת הלוקיישן, את טקס החתונה, בחירת האוכל, עיצוב המקום הנבחר ואף ארגון הסעות אל הלוקיישן.

חברה להפקת אירועים, תחזיק על פי רוב, לוקיישנים מגוונים ותארגן בין היתר הפקת חתונה בארה"ב, ביוון, קפריסין ועוד.

בחירת כל האלמנטים המרכיבים את האירוע (החל מהלוקיישן ועד ההסעות), תתבצע בשילוב עם הזוג, כך שהמעורבות תהייה לכל אורך הדרך וכל זאת כדי להפיק אירוע מושלם.

הפקת חתונת בוטיק בחו"ל

לכל לוקיישן הקסם האישי שלו

על הזוג המאורס לבחור בראש ובראשונה את הלוקיישן בו הוא רוצה להתחתן. החתונה במלון הבוטיק שתופק ביוון אומנם תהיה מרשימה, אך היא שונה באופן מהותי מהחתונה שתופק במלון הבוטיק בלאס ווגאס או ניו-יורק. על הזוג להחליט איזה חלום הוא רוצה להגשים – ים ושמש ביוון או שהות בעיר תוססת ומאורת. שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מרחק הטיסה הן עבור הזוג והן עבור האורחים שיגיעו לשמוח בשמחתם ולא לשכוח כי יש להוציא ויזה לארה"ב, במידה והבחירה היא ניו-יורק או ווגאס.

הפקת החתונה כוללת לא מעט פריטים שיש לדאוג להם וביניהם בחירת הלוקיישן עם או בלי שינה, הסעות לאורחים ממקום הלינה אל האירוע, הכנת קייטרינג אנין טעם בהתאם לבחירת הזוג, עיצוב האולם או גן האירועים בהתאמה מושלמת לאופי ובקשת הזוג, עיצוב הזמנות לחתונה, איתור תקליטן צלם ועוד.

כדי שבני הזוג יצליחו לתכנן חתונות בוטיק מבלי להיכנס לגירעונות כלכליים, מלווה החברה את בני הזוג גם בפן הכלכלי ומתאימה להם את השירותים והלוקיישנים המתאימים לתקציב שהוגדר מבעוד מועד. החשש היחיד שכרוך באירוע מעבר לים, הוא האורחים שנאלצים לצאת להרפתקה זו ולאו דווקא בזמן שנוח להם.

העובדה שאתם מפיקים אירוע מושלם ואתם מפנקים את האורחים שלכם וגורמים להם לחוות במקביל לחתונה גם חופשה מרגיעה ונעימה, הרי שהתמונה מצטיירת אחרת לגמרי.

כמה עולה להפיק חתונה בחול

רבים, נמנעים לחשוב על חתונה מעבר לים, משום שהמחשבה האוטומטית היא שחתונה זו מתאימה לעשירים בלבד אך תתפלאו לדעת כי הפקת חתונות בחו"ל מסתכמת לעיתים בעלות נמוכה מזו, שתדרשו לשלם באם תפיקו חתונה בארץ.

נכון, מידע זה אולי לא נראה לכם הגיוני, אך עליכם לזכור כי את כרטיס הטיסה לא אתם משלמים לאורחים וכי מה שתדרשו לשלם זה עבור ההפקה עצמה בלבד.

אם החתונה שלכם חשובה לכם ואם מאסתם בקונספט המקובל של הממסד הדתי, הרי שחתונה אזרחית מעבר לים היא בהחלט הפתרון האולטימטיבי עבורכם. להבדיל מחתונה בישראל, חתונה מעבר לים אסור שתופק מהרגע להרגע ועליכם לדאוג לארגון מבעוד מועד ולוודא כי התאריך המיועד פנוי ואפשרי במדינה בה אתם מבקשים להינשא.

רוצה לשמוע עוד לקראת האירוע הקרוב?

    אני מאשר קבלת חומרים שיווקים
    Call Now Button